ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 6-8 osob,
1. poschodí + podkroví

Mezonetový apartmán: 2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, topinkovač, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, v patře na galerii další obývací prostor s manželskou postelí (200 x 160 cm) pro 2 osoby, TV+SAT, 2x sociální zařízení - jedno s vanou a WC, druhé se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Apartmán A1 má společný gril s apartmánem A2.

apartmán A2 pro 6-9 osob,
1. poschodí + podkroví

Mezonetový apartmán: 3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, topinkovač, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (193 x 120 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), v patře na galerii další obývací prostor s rozkládacím gaučem (190 x 118 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Apartmán A2 má společný gril s apartmánem A1.

apartmán A3 pro 6-8 osob,
přízemí

3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, topinkovač, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200 x 180 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Apartmán A3 má vlastní gril na terase.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.