ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

3 ložnice - dvě se dvěma lůžky, jedna s jedním lůžkem, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice, kávovar, toaster) TV+SAT, sejf, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 72,26 m².

apartmán A3 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice, kávovar, toaster) TV+SAT, sejf, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 53,19 m².

apartmán A1 pro 5-6 osob,
přízemí

4 ložnice - dvě se dvěma lůžky, dvě s jedním lůžkem, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice, kávovar, toaster) TV+SAT, sejf, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, další samostatné WC, pračka, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Rozloha 82 m².

Apartmán A1 se v sezóně 2022 pronajímá až od 14.9.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.