ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, v jedné ložnici možnost přistýlky - rozkládací lůžko (180 x 75 cm) pro 1 osobu do 70 kg (viz foto 5/19 a 7/19), vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, navíc samostatné WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (za příplatek 10 €/den, hradí se na místě).
Terasa apartmánu A1 je od terasy sousedního apartmánu A2 oddělena zástěnou jen z části (viz foto 14-15/19).

apartmán A2 pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, v jedné ložnici možnost přistýlky - rozkládací lůžko (180 x 75 cm) pro 1 osobu do 70 kg (viz foto 5/17 a 7/17), vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, navíc samostatné WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (za příplatek 10 €/den, hradí se na místě).
Terasa apartmánu A2 je od terasy sousedního apartmánu A1 oddělena zástěnou jen z části (viz foto 12/17).
Vedle terasy se nachází druhý gril a venkovní sprcha, které jsou společné pro všechny apartmány v domě - mohou se zde pohybovat klienti ostatních apartmánů.

apartmán A3 pro 6 osob,
2. poschodí

3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obývacím prostoru (za příplatek 10 €/den, hradí se na místě).

apartmán A4 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, možnost jedné přistýlky - rozkládací lůžko (180 x 75 cm) pro 1 osobu do 70 kg, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, posezení na terase u vstupu do apartmánů. Klimatizace v kuchyni (za příplatek 10 €/den, hradí se na místě).
Posezení pro apartmán A4 se nachází před vstupem do apartmánů A3 a A4 - kolem posezení apartmánu A4 prochází i klienti sousedního apartmánu A3 (viz foto 7/8).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.