ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Kobielusz René 1. 8. 2023

Plusy:
V dané lokalitě byl klid s minimem ubytovacích možností (za což jsme byli rádi)

Mínusy:
Nevím o žádných

Shrnutí:
Jsem s CK spokojen

(5 z 5)
13. 9. 2022

Plusy:
Odpovídal nabídce. Dobrá cena. Klidně místo.

Mínusy:
Málo možností nakoupit potraviny.

Shrnutí:
Vřele doporučuji.

(5 z 5)
Irena 13. 7. 2020

Plusy:
Velmi vstřícné a příjemné jednání jak s CK tak s majiteli ubytování.

Shrnutí:
Mohu jen doporučit.

(5 z 5)
18. 8. 2019
(4.2 z 5)
8. 7. 2019
(5 z 5)
Nikola 19. 9. 2018

Shrnutí:
S CK nebyl zadny problem, vse probehlo v poradku, rychla komunikace a vstricni lide. Co se tyce mista ubytovani jsme byli naprosto spokojeni, ubytovani ciste, uklizene, okoli domu tez ciste. Kousek od plaze navic s detskym hristem, takze dovolena s detmi opravdu luxusni. Za nas spokojenost naprosta.

(5 z 5)
18. 9. 2018

Plusy:
Cestovali jsme se psem a ubytování pro nás bylo z tohoto hlediska naprosto ideální.

Mínusy:
Upozornit případné zájemce s pejskem, že vstup na městské pláže je psům zakázán. Musí s ním dojít kousek dál na odlehlejší místa. Nám to nevadilo, měli jsme loď a odplouvali dál.

Shrnutí:
Vše OK

(4.6 z 5)
mirek 10. 7. 2018

Plusy:
Mala Duba je malá, klidná a tichá vesnička.

Mínusy:
Vzhledem k tomu, že je ve vesničce pouze 1 malý obchod a 1 restaurace, tak je tam hodně draho. Večeře cca 130 kun, pivo za 22 kun.

Shrnutí:
Spokojenost

(5 z 5)
Karol Kadlečovič Bratislava 24. 9. 2017

Plusy:
Zodpovedal na 100% propagácii cestovnej kancelárie k tomuto zájazdu Čistota zariadenia Vybavenie apartmanu Pekna udržiavaná pláž Veĺmi prijemná majiteĺka,jej mama a svokra. Ďakujem CK za peknú dovolenku.

Mínusy:
Žiadne

Shrnutí:
Možete sa na CK upne spolahnúť Malá Duba a apartmány Luna 1 Sa nachádzajú na velmi peknom mieste v blískosti Makarskej

(4.4 z 5)
PeMus 4. 9. 2017

Plusy:
Rychlá komunikace s CK. Vše dle dohody v naprostém pořádku. Dobře zpracované pokyny k cestě. Čistý, velmi dobře vybavený apartmán. Vstřícné jednání majitelky. Spokojenost.

Mínusy:
Nemáme negativní zkušenost.

Shrnutí:
Určitě doporučejeme CK i konkrétní pobyt. Jen vstup do moře by mohl být opravdu pozvolnější pro malé děti. Ale i tak spokojenost.

(4.8 z 5)
2. 9. 2017

Plusy:
Veľmi pekný priestranný apartmán A3. Dve kúpeľne boli na nezaplatenie. Ako bonus považujem vybavenie apartmánu - mikrovlnka, kanvica, fén nebývajú v Chorvátsku štandardom.

Mínusy:
Bolo v celku dosť počuť buchot z horného apartmánu. Ako mínus taktiež považujem okno jednej izby otočené na terasu apartmánu A2.

Shrnutí:
Prostredie Malej Duby je pokojné a vhodné pre rodiny s deťmi. Na druhej strane za jedlom prípadne večernou prechádzkou je treba zájsť do vedlajších dedín (Blato najbližšie). Toto bola naša tretia návšteva Malej Duby a musím poznamenať, že kvalita stravovania v miestnom penzióne je každým rokom horšia.

(4.8 z 5)
Roman 27. 8. 2017

Plusy:
Individuální a rychlá komunikace. Např. málem jsme prošvihli termín potvrzení objednávky, ale ze strany CK byla rychlá a vstřícná reakce.

Mínusy:
Nic. snad by jen stálo za to místo posílání hromady dokumentů, dát vše ke stažení na jedno místo někam na web. Např. pojištění se posílá hned po objednání, což je pak, po několika měsících náročnější dohledat.

(3.8 z 5)
6. 8. 2017
(5 z 5)
20. 7. 2017
(4.6 z 5)
16. 7. 2017

Plusy:
Blízko dostatečně velké pláže, vhodné pro rodiny s dětmi. V termínu před sezónou byl v okolí absolutní klid. Ubytování hezké, čisté, nové. Dobře vybavená kuchyně. Obchůdek s potravinami a stánek se zeleninou blízko.

Mínusy:
Pro apartmán v patře je jako venkovní sezení stůl s vratkými lavicemi.

Shrnutí:
Spokojenost.

(3.8 z 5)
Radek Míka 30. 6. 2017

Plusy:
velice příjemné ubytování, vše co tam mělo být (klimatizace, kuchyňské nádobí,....) tam bylo

Mínusy:
pláž jsem si představoval trochu jinak, v prezentaci byla pláž vhodná pro malé děti, reálně to byla klasická štěrková pláž, do které se bez aqua bot nedalo vlézt, takto si pláž vhodnou pro děti nepředstavuji

Shrnutí:
v Ck jsem byl spokojený, v budoucnu se nebráním tomu ji opět využít

Reakce CK Novalja
Dobrý den, jsme rádi, že jste byli s dovolenou celkově spokojeni. S tvrzením, že pláž v letovisku Mala Duba není vhodná pro děti, však nemůžeme souhlasit. Pláže v této vesničce patří k těm nejhezčím v Chorvatsku – jedná se o přírodní oblázkové pláže s kulatými oblázky. Na některých místech je při vstupu do moře dokonce směs oblázků a písku. Také na videu z letoviska Mala Duba, umístěném na našem webu, je patrné, jak si koupání na těchto plážích umí děti užívat. Pohodlnější vstup do moře nabízejí už snad jen čistě písečné pláže, s jemným pískem (např. na Rabu). Přejeme Vám krásné léto!