ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

V jižní části oblíbené Makarské riviéry se nachází letovisko Živogošče. Živogošče je rozděleno na tři samostatné části: Živogošće – Porat, Živogošće – Mala Duba a Živogošče – Blato. Vesnička Živogošče – Mala Duba je z nich nejklidnější. Najdete zde nádherné pláže z drobných oblázků a písku. Vstup do moře je pozvolný, voda je krásně prosvětlená sluníčkem a má úchvatnou barvu.

Podél pláží rostou vysoké borovice, v jejichž stínu se můžete schovat před letním poledním sluncem. U pláže v části Živogošče – Mala Duba je kavárna a restaurace. Vyzkoušejte pláže v letovisku Živogošče – Mala Duba.

Další výhodou tohoto místa je absence dopravního provozu – mezi domem a pláží není žádná rušná silnice, takže o své děti nemusíte mít obavy. Na své si zde přijdou také milovníci pláží FKK  - najdete zde pěkné oblázkové nudistické pláže, snadno dostupné pěšky.

V letovisku Živogošče - Mala Duba na Makarské riviéře najdete nádherné pláže z drobných, hladkých oblázků a písku. Voda je zde průzračná, prosvětlená sluncem. Vstup do moře je pozvolný, ideální pro malé děti.

 
  • nejmenší a nejklidnější část Živogošče
  • nádherné pláže z drobných, hladkých oblázků a písku, lemované borovicemi
  • vstup do moře je pozvolný, ideální pro malé děti