Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Chorvatsko v září

Uvažujete kam na dovolenou v září? Skvělá dovolená v září je v Chorvatsku. A jaké počasí Chorvatsko září nabízí? Nebojte se, v září je v Chorvatsku stále ještě dostatečně teplo, minimálně v první polovině. Dny se sice zkracují, ale moře je pěkně prohřáté a příjemné teploty Vám umožní zůstat na pláži celý den. Přečtete si, jaké počasí v Chorvatsku v září můžete čekat.

Prodlužte si léto – jeďte v září do Chorvatska!

Snad každý ví, že nejteplejšími měsíci v Chorvatsku jsou červenec a srpen. Teplota vzduchu nezřídka překročí 35 stupňů a teplota moře při hladině je okolo 27 stupňů. Ve skutečnosti se však v tomto období můžete na chorvatském pobřeží setkat i s teplotami vzduchu mnohem vyššími. Ne každý však taková vedra snáší dobře. Citlivé mohou být především malé děti a starší osoby. Rovněž ten, kdo se v Chorvatsku hodlá věnovat cyklistice či turistice, by tropické teploty neměl podceňovat a vysokým denním teplotám se raději vyhnout. Proto doporučujeme – je-li to ve Vašich časových možnostech, vyrazte na dovolenou do Chorvatska v září.

 

Chorvatsko v září
V září v Chorvatsku dozrává ovoce (např. fíky)

Počasí Chorvatsko září

Pro dovolenou v Chorvatsku v září je hned několik důvodů. Jedním z nich je příjemné počasí s denními teplotami vzduchu okolo 25 stupňů. Moře je v září pěkně prohřáté a nabízí průměrné teploty okolo 24 stupňů. Při takových teplotách se dá na pláži vydržet i celý den, slunce v září již tolik nepálí.

Dovolená Chorvatsko v září - nízké ceny a soukromí na pláži

Přívětivé počasí však není to jediné, co může Chorvatsko v září nabídnout. Pokud si nelibujete v přelidněných plážích a letoviscích, září v Chorvatsku Vás určitě nezklame. Právě v tomto období si můžete na mnoha plážích vychutnat více soukromí. A hlavně - ceny ubytování jsou v Chorvatsku v září podstatně nižší. V září se Vám v Chorvatsku bude líbit také množství dozrávajícího ovoce.

Chorvatsko v září - aktivní dovolená u moře

Počasí v září potěší také toho, kdo se vydá do Chorvatska za sportem či poznáním. Tipy na výlety najdete v sekci „Doporučujeme“ u jednotlivých letovisek.

Plitvická jezera Vodní lyžování a wakeboarding – Zrče, ostrov Pag Dubrovník Půjčování člunů v městě Pag - Pažský záliv
Plitvická jezera Vodní lyžování,
wakeboarding
Zrče, ostrov Pag
Dubrovník Půjčování člunů v městě
Pag, Pažský záliv
Národní park Paklenica Chráněná krajinná oblast Biokovo Cyklistika v Chorvatsku Trogir
Národní park Paklenica Chráněná krajinná oblast
Biokovo
Cyklistika v Chorvatsku Trogir

 

Tak neváhejte a vyrazte za sluncem, mořem a přírodou do Chorvatska v září! Vyberte si z nabídky apartmány Chorvatskohotely Chorvatsko nebo LAST MINUTE Chorvatsko.

Naše další tipy na dovolenou v Chorvatsku v září

Postira - ostrov Brač Hvar

Ostrov Brač - Postira

Kouzelné letovisko na severním pobřeží ostrova Brač, jen 10 km od trajektu v Supetaru. Krásné oblázkové pláže, výborné restaurace. Ideální místo pro různé výlety po ostrově.

Ostrov Hvar - severní zátoky

Malebné zátoky s oblázkovými plážemi na severním pobřeží ostrova Hvar s minimem obytných domů. Romantika a soukromí na pláži.

 

Tučepi Brela

Tučepi - Makarská riviéra

Vyhlášené letovisko v srdci Makarské riviéry. Nádherné dlouhé oblázkové pláže, veškerá turistická infrastruktura a vybavení. Ideální výchozí bod pro výlety i turistiku, např. do přírodního parku Biokovo.

Brela - Makarská riviéra

Oblíbené turistické městečko na začátku Makarské riviéry. Nabízíme Vám ubytování v části Brela-Jakiruša, s krásnými plážemi z drobných oblázků. Idelání místo ke koupání i pro různé výlety. Možnost procházek po 3,8 km dlouhé pobřežní promenádě.

 

Mandre - ostrov Pag Stará Novalja - ostrov Pag

Mandre - ostrov Pag

Nejžádanější letovisko u našich klientů, průzračné moře, oblázkové pláže, nové apartmánové domy. Ostrov Pag nabízí pláže všeho druhu, včetně písečných (Čista plaža, Planjka). Z Mandre můžete podnikat výlety po ostrově - autem, pěšky či na kole.

Stará Novalja - ostrov Pag

Velice oblíbené letovisko na ostrově Pag. Díky písečné pláži Planjka je Stará Novalja žádaná především u rodin s malými dětmi. U některých apartmánů, které ve Staré Novalji nabízíme, jsou další malé písečné pláže hned u domu.

Aktuální počasí v Chorvatsku zjistíte na straně Počasí Chorvatsko.