ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Ukážeme vám, které písečné pláže v Chorvatsku mají jemný písek a jsou vhodné pro děti.


VIDEOŠnorchlování u domů Silvano a Roza v Mandre, ostrov Pag

Moře v Mandre je plné života. Podívejte se, co můžete spatřit v moři jen pár desítek metrů od domů Silvano a Roza. Vstup do moře je tu pozvolný, z malé oblázkové pláže.

VIDEOLodní výlet Pažským zálivem

Z města Pag můžete podniknout báječný výlet lodí Pažským zálivem s koupáním a šnorchlováním na několika zajímavých místech. Během tříhodinového výletu navštívíte zátoku Slana, nádhernou písčitooblázkovou pláž Malin a nakonec také mořskou jeskyni.

VIDEOOblázková pláž Beritnica

Oblázková pláž Beritnica se nachází na ostrově Pag v zátoce za pláží Ručica. Zažijte výlet mezi úchvatnými skalami ke krásné oblázkové pláži.

VIDEOPísčitooblázková pláž Sveti Duh

Dojeďte autem až přímo na pláž. Platí se tady jen malý poplatek za parkování.

VIDEOHurá na tobogán do Pagu

„Tatiii, já chci na tobogán.“ Tuto nemilosrdnou větu ještě zkusíte odrazit prostou otázkou „Cooo?“, ale předem víte, že je to marné.

VIDEOPísečná pláž Planjka

Písečné pláže v Chorvatsku? Na ostrově Pag jich najdete hned několik. Pokud toužíte mít během své dovolené písek až za ušima, vyrazte do Staré Novalji na písečnou pláž Planjka.

VIDEOPísečná pláž v Privlace

Toto je jedna z nejkrásnějších písečných pláží v Chorvatsku! Ubytujte se v apartmánech kousek od ní!

VIDEOPláže pažského zálivu, ostrov Pag

Pojďte se s námi podívat na divoké pláže pažského zálivu v Chorvatsku! Ubytování na ostrově Pag si zarezervujte zde:

VIDEOGradac, Makarská riviéra

Atraktivní chorvatské letovisko Gradac je známé díky jedné z nejkrásnějších pláží na Makarské riviéře, a tou je pláž Gornja Vala.

VIDEODrvenik, Makarská riviéra

Drvenik je oblíbeným letoviskem v Chorvatsku. Nabízí všechny ingredience pro dokonalou dovolenou: krásné pláže, širokou nabídku restaurací a mnoho možností pro sportovní aktivity.

VIDEOPláž Zlatni rat, Bol, ostrov Brač

Poblíž městečka Bol na ostrově Brač se nachází snad nejznámější pláž v celém Chorvatsku – pláž Zlatni rat, dlouhá přes 630 m. Česky se jí říká Zlatý roh nebo Zlatý mys. Navzdory mnohým mylným představám o písečné pláži je Zlatni rat pláží oblázkovou.

VIDEOPodgora - Čaklje, Makarská riviéra

Pokud toužíte po poklidném letovisku s nádhernými oblázkovými plážemi, kde můžete snadno vstoupit do moře, a toužíte po promenádě lemované palmami, pak budete nadšení z místa zvaného Čaklje na Makarské riviéře.

VIDEOŽivogošće - Mala Duba, Makarská riviéra

V destinaci Živogošče - Mala Duba objevíte úchvatné pláže pokryté jemnými, hladkými oblázky a pískem. Mořská voda zde září křišťálovou čistotou, osvětlená slunečním svitem. K tomu je vstup do moře pozvolný, což ho činí ideálním pro rodiny s malými dětmi.

VIDEOVela Stiniva, ostrov Hvar

Malebná zátoka Vela Stiniva se smaragdovým odstínem moře a krásnou oblázkovou pláží, obklopena vysokými skalními stěnami je skvělou volbou pro dovolenou přímo na pláži.


Vyberte si ze široké nabídky apartmánů po celém pobřeží Chorvatska!

Destinace Chorvatska na mapě

 

Poznejte Chorvatsko za 7 dní. Objevujte skryté pláže, historii a nádherné ostrovy.

Dovolená na lodi v Chorvatsku