ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky a rozkládacím křeslem (200 x 90 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).
Z apartmánu A1 vedou dveře do apartmánu A2 (bývají zamknuté). V případě pobytu skupiny rodin, které se znají, je možné těmito dveřmi apartmány A1 a A2 propojit.

apartmán A2 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se čtyřmi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).
Z apartmánu A2 vedou dveře do apartmánu A1 (bývají zamknuté). V případě pobytu skupiny rodin, které se znají, je možné těmito dveřmi apartmány A1 a A2 propojit.

apartmán A3 pro 2-4 osoby,
3. poschodí

1 ložnice se čtyřmi lůžky (na horním lůžku patrové postele může spát jen osoba do 60 kg!), vybavená kuchyň (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).
V případě pobytu skupiny rodin, které se znají, lze apartmán A3 propojit dveřmi se sousedním studiem S3A.

studio S3A pro 2-4 osoby,
3. poschodí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky a rozkládacím gaučem (190 x 145 cm) pro 1 osobu, vybavený kuchyňský kout (lednička, trouba, myčka, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x balkón - jeden s přímým výhledem na moře, druhý balkón s bočním výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).
V případě pobytu skupiny rodin, které se znají, lze studio S3A propojit dveřmi se sousedním apartmánem A3.

studio S4 pro 2-4 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky a rozkládacím gaučem (190 x 120 cm) pro 1 osobu, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, venkovní posezení před studiem, slunečník (prochází kolem něj klienti ubytovaní v ostatních studiích v přízemí). Klimatizace (v ceně).

studio S5 pro 2-4 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem (190 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, venkovní posezení před studiem, slunečník (prochází kolem něj klienti ubytovaní v ostatních studiích v přízemí). Klimatizace (v ceně).

studio S5A pro 2-4 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem (200 x 135 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, venkovní posezení před studiem, slunečník (prochází kolem něj klienti ubytovaní v ostatních studiích v přízemí). Klimatizace (v ceně).
Po rozložení gauče zůstane ve studiu málo volného prostoru!

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.