ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

příklad rodinného pokoje pro 5 osob
s výhledem na moře

Pokoj: čtyři lůžka (2x manželská postel) a rozkládací křeslo pro 1 osobu, TV+SAT, malá lednička, varná konvice, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, sejf, balkón s výhledem na moře, klimatizace (v ceně).

příklad dvoulůžkového pokoje

Pokoj: dvě lůžka, TV+SAT, malá lednička, varná konvice, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, sejf, balkón s bočním výhledem na moře, klimatizace (v ceně).

příklad dvoulůžkového pokoje s přímým výhledem na moře

Pokoj: dvě lůžka, TV+SAT, malá lednička, varná konvice, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, sejf, balkón s přímým výhledem na moře, klimatizace (v ceně).

příklad třílůžkového pokoje

Pokoj: tři lůžka - buď tři standardní lůžka, nebo dvě standardní lůžka a rozkládací křeslo pro 1 osobu, TV+SAT, malá lednička, varná konvice, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, sejf, balkón s bočním výhledem na moře, klimatizace (v ceně).

příklad třílůžkového pokoje s přímým výhledem na moře

Pokoj: tři lůžka - buď tři standardní lůžka, nebo dvě standardní lůžka a rozkládací křeslo pro 1 osobu, TV+SAT, malá lednička, varná konvice, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, sejf, balkón s přímým výhledem na moře, klimatizace (v ceně).

příklad čtyřlůžkového pokoje

Pokoj: čtyři lůžka - buď tři standardní lůžka a rozkládací křeslo pro 1 osobu, nebo dvě standardní lůžka a rozkládací gauč pro 2 osoby, TV+SAT, malá lednička, varná konvice, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, sejf, balkón s bočním výhledem na moře, klimatizace (v ceně).

příklad čtyřlůžkového pokoje s přímým výhledem na moře

Pokoj: čtyři lůžka - buď tři standardní lůžka a rozkládací křeslo pro 1 osobu, nebo dvě standardní lůžka a rozkládací gauč pro 2 osoby, TV+SAT, malá lednička, varná konvice, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, sejf, balkón s přímým výhledem na moře, klimatizace (v ceně).