ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(4.75 z 5)
Gabriela Vinzenzová 21. 9. 2023

Plusy:
Skvělá komunikace ať už s cestovní kanceláří, ale i potom s paní domácí.Apartmán a i celý dům je krásně upravený, v moc pěkném prostředí, v bezprostední blízkosti moře. Skvělé je, že je hned u ubytování i parkování.

Mínusy:
Je to jen moje osobní záležitost, ale docela mi vadí množství koček potulujících se v místě, ale to je problém celého Chorvatska.

Shrnutí:
Totot ubytování jako takové ihned doporučím, obzvlášť mladým lidem a rodinám s dětmi, perfektní vybavenost ubytování, dostupnost pláže, dětského hřiště, parkování, obchodů a restaurací. Cestovní kacelář mě mile překvapila, byla to moje první zkušenost jak s touto kanceláří, tak s kancelářemi obecně a jsme moc spokojení. Pokud bych hledala na další dovolenou ubytování, určitě se jako první obrátím na CK Novalja

(5 z 5)
Kadlecová 15. 9. 2023
(5 z 5)
Monika 16. 8. 2023

Shrnutí:
Skvělá komunikace, vstřícnost, rychlost vyřízení.

(5 z 5)
Marmon 1. 8. 2023

Plusy:
Rozsáhlost nabídky, vstřícné a rychlé jednání ze strany ck, cena

Mínusy:
Nic

Shrnutí:
Určitě ck doporučuji

(4.75 z 5)
Robert 27. 7. 2023

Shrnutí:
Zájezd jsem řešil v rámci příspěvku z FKSP. Vyřízení a komunikace s CK proběhla v pořádku. CK Novalja mohu dporučit. V budoucnu se na ně určitě obrátíme pokud pojedeme opět do Chorvatska.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.