Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Sučuraj

Oblast: Ostrov Hvar

Apartmány Sučuraj jsou skvělá volba pro dovolenou na ostrově Hvar. Sučuraj a jeho okolí se může pochlubit několika pěknými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Díky mírnému klimatu se dá v Sučuraji koupat od května do října. Sučuraj nabízí pěkné apartmány a luxusní ubytování v majáku, kde můžete zažít netradiční dovolenou.

Apartmány Sučuraj

apartmány Banović
Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Sučuraj

Velmi příznivé ceny ubytování. Klimatizace, WIFI, gril. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Banović se nacházejí na klidném místě, severně od centra Sučuraje. Pobřeží s plochými kameny je od domu 120 m. Oblázková pláž Bilina je 300 m od domu. Centrum Sučuraje s obchodem a restauracemi je vzdálené 400 m. Možnost ubytování se psem za příplatek 5 €/den.

2 apartmány pro 2-5 osob, 1 ložnice,
2 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice.

maják Sućuraj
Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Sučuraj

Luxusní ubytování na výjimečném místě s maximálním soukromím. Přímo u pláže. Klimatizace, WIFI, domek s grilem a posezením, venkovní sprcha. Možnost zajištění profesionálního kuchaře. Vhodné pro 2-3 rodiny, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Maják Sućuraj stojí na nejvýchodnějším cípu ostrova Hvar u letoviska Sućuraj. Maják byl na tomto místě postaven už v roce 1889 a ze tří světových stran ho obklopuje průzračné Jaderské moře. Dnes je maják překrásně zrekonstuovaný a nabízí luxusní ubytování se všemi výdobytky moderní doby, přitom na výjimečném místě s maximálním soukromím. Koupání je možné 20 m od majáku - z přírodních plochých kamenů a betonového mola. Možnost ubytování se psem zdarma.

Pronajímá se celý maják pro 8 osob, 4 ložnice.