ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A2 pro 2 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A3 pro 2-4 osoby,
podkroví

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem (190 x 120 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar) s rozkládacím gaučem (197 x 140 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A5 pro 4-6 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar) s rozkládacím gaučem (230 x 140 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.