Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Aranka

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

apartmán A1 pro 2-3 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, obývák s rozkládacím gaučem (176 x 160 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) - mezi kuchyní a obývákem jsou zasouvací dveře, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v obýváku (v ceně). U terasy je k dispozici zděný gril (jen pro hosty ubytované v A1).

studio S2 pro 2 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře (přes zeleň). Klimatizace (v ceně).

apartmán A3 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře (přes zeleň). Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A5 pro 3-4 osoby,
3. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, varná konvice, kávovar), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, stíněná terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).