ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, obývák a vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) - mezi kuchyní a obývákem jsou zasouvací dveře, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v obýváku (v ceně). U terasy je k dispozici zděný gril (jen pro hosty ubytované v A1).

studio S2 pro 2 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s výhledem na moře (přes zeleň). Klimatizace (v ceně).

apartmán A3 pro 2 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s výhledem na moře (přes zeleň). Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A5 pro 2-4 osoby,
3. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, stíněná terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.