ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Li 5. 8. 2023

Plusy:
Ubytování naprosto odpovídalo prezentaci. Majitelé byli milí, apartmán byl čistý, kuchyně dostatečně vybavená, a co jsme uvítali - odpuzovač komárů ve vybavení apartmánu, neboť okna nebyla vybavena síťkou proti hmyzu. Komunikace s CK super, rychlá, profesionální. Informace k cestě jsou vždy aktualizované, odpovídají situaci.

Mínusy:
Nic negativního jsem nenašla.

Shrnutí:
Cestování s Novaljou je vždy super :-). Víte, do jakého ubytování a lokality jedete, protože informace jsou opravdu nezkreslené.

(4.5 z 5)
25. 7. 2023
(5 z 5)
margareta 14. 9. 2022

Plusy:
široká nabídka pobytů informace o místech pobytů perfektní informace na cestu rychlá komunikace

Mínusy:
nemám

Shrnutí:
doporučuji

(4.8 z 5)
Katka 3. 7. 2021
(4.8 z 5)
Katka 3. 7. 2021
(5 z 5)
Hanka 28. 8. 2019

Plusy:
milý majitelé - vše zařídí, zajistí. Viděli jsme je skoro každé ráno/dopoledne u domu. krásné ubytování, čisto, uklizeno blízko k pláži - čistá, pohodlný vstup do moře, vhodné i pro děti pláž - betonové plácky i oblázky, převlékárna u pláže před domem byl v moři u bójky přivázán nafukovací ostrůvek - děti i dospělí se na něm dost vyblbli v sezoně řada akcí, hlavně hudebních v Mandre doporučujeme konoba Laterna-50m od domu - výborná kuchyně, skvělá obsluha

Mínusy:
hodně měkké matrace v posteli - nám nevyhovovali.

Shrnutí:
Byli jsme velice spokojeni (jen na ty měkké matrace). Mandre je velice hezké městečko s mnoha restauracemi. Trampolíny pro děti (10kn za 5 min., ale když tam nikdo nebyl, skákal syn i 15min.) Dlouhá promenáda na procházky - kola, koloběžky. 2 supermarkety (Konzum a Lorenco) - Lorenco o něco levnější, ale je hned na začátku Mandre. Moc se nám tu líbilo. S CK jsme byli již po 3. a doporučuji.

(4.6 z 5)
Petr 21. 7. 2019

Plusy:
Komunikace s klientem.

Mínusy:
Nic.

Shrnutí:
Dokonalá komunikace, pláže v Mandre nejsou úplně vhodné pro děti, ale v okolí několika kilometrů se nacházejí písčité pláže.

(5 z 5)
26. 6. 2019

Plusy:
1.kvalitní informace k cestě poskytnuté vaší kanceláří 2.kvalitu ubytování a vlídnost a ochotu majitelů apartmánu 3.blízkost moře, čistotu pláží, 4.možnost pobytu v okrasné zahrádě do které byl vstup z našeho apartmánu 5.čistotu moře a klidné okolí

Mínusy:
měli jsme štěstí, nic nepříjemného nás nepotkalo

Shrnutí:
díky kvalitní přípravě ze strany vaší kanceláře, příjemným domácím, krásnému počasí a moři jsme prožili krásný odpočinkový týden

(5 z 5)
Aaa 17. 7. 2018

Plusy:
Rychlé a pružné jednání při rezervaci dovolené. Dostatek informací k průběhu dovolené. Nebyl absolutně žádný problém. Vše klaplo na 100%.

Mínusy:
Nejdou žádné záporné stránky.

Shrnutí:
Mohu CK vřele doporučit.

(4.8 z 5)
25. 6. 2018

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.