Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Marcelo

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

Recenze

Eva 1. 9. 2019

Plusy:
super zájezd

Mínusy:
žádné

Shrnutí:
Výborná komunikace, ochota, vstřícnost

Jana 30. 8. 2019

Plusy:
Asi to, že zakoupené zájezdy jsou v pohodě, žádné nemilé překvapení. Nebylo to nic extra, ale ani nic, na co bych si musela stěžovat.

Mínusy:
Nevím nakolik to lze považovat za zápornou stránku, ale když jsme se dotázali při koupě zájezdu na daný apartmán a okolí, paní o tom nevěděla nic a odkazovala nás na delegáta. Chápu, že paní vyřizuje pouze administrativní stránku, a také chápu, že nemůže mít info o všech místech a zájezdech. Fotky - tu je to diskutabilní. Pokoje jsou nafocené tak, že vypadají na fotografiích o něco lépe než v skutečnosti, ale jak píši, až takový rozdíl to v tomhle případě nebyl. Trochu tenší zdi, nelze neslyšet sousedy.

Shrnutí:
Napsala bych dobrý průměr. Nepřekvapí ani pozitivně ani negativně. Záleží na prioritách daného člověka. My jsme tam jeli hlavně kvůli moři a ubytování tolik neřešili.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Ohledně informovanosti zaměstnanců - tady je potřeba, aby odpověděli na otázky, které máte, a pokud v daný okamžik neví, zjistí. Tak to u nás funguje. Resp. mělo by. Určitě to není pouze o administrativě, i když té je také hodně, ale i o podvědomí k danému místu. Snažíme se mít maximum informací. Informace k fotografiím - apartmány fotíme tak, jak nám je majitel přichystá. Pokud je na místě poté něco jinak, snad se jedná pouze o malé změny. Děkujeme a přejeme pohodový zbytek léta.

16. 7. 2019
JURA 12. 9. 2018

Shrnutí:
Doporučuji všem.CK perfektně uvádí všechny skutečnosti týkající se cesty,ubytování i případných úskalí při dopravě,dodržování dopravních předpisů,poplatků za trajekt atd.

25. 6. 2018
J. Jarco 26. 8. 2017

Mínusy:
Nevím proč nabízíte tyto apartmány pod názvem MARCELO, když se ve skutečnosti jmenují apartmány ANDELIKA.