ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-3 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 dítě do 12 let, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za příplatek 0,80 €/1 hod. (hradí se na místě). Rozloha 35 m².

apartmán A2 pro 4-6 osob,
přízemí

2 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, kávovar, varná konvice), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za příplatek 0,80 €/1 hod. (hradí se na místě). Rozloha 76 m².

apartmán A3 pro 3-5 osob,
přízemí

1 ložnice se třemi lůžky (samostatné lůžko je určeno jen pro dítě do 12 let), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 150 cm) buď pro 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osobu starší 12 let, TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Gril je společný pro všechny apartmány. Nemůžeme zaručit, že posezení u grilu - terasu nevyužijí i hosté z jiných apartmánů. Klimatizace v kuchyni za příplatek 0,80 €/1 hod. (hradí se na místě). Rozloha 45 m².

apartmán A4 pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, balkón s bočním výhledem na moře (vstup na balkón je z ložnice). Klimatizace v kuchyni za příplatek 0,80 €/1 hod. (hradí se na místě). 4. osoba může být jen dítě do 12 let. Rozloha 35 m².

studio S5 pro 2 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v ceně. Rozloha 20 m².

studio S6 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, možnost přistýlky pro 1 dítě do 12 let (rozkládací křeslo 160 x 75 cm), vybavený kuchyňský kout (lednička, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v ceně. Rozloha 24 m².

apartmán A7 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice - jedna se třemi lůžky, druhá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení s malou vanou a WC, fén, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni za příplatek 7 €/den (platí se na místě). 5. osoba může být jen dítě do 12 let. Rozloha 76 m².

studio S8 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v ceně. 3. osoba může být jen dítě do 12 let. Rozloha 25 m².

studio S9 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v ceně. Rozloha 25 m².

studio S10 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v ceně. 3. osoba může být jen dítě do 12 let. Rozloha 25 m².