ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-3 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 dítě do 12 let, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za příplatek 0,80 €/1 hod. (hradí se na místě). Rozloha 35 m².

apartmán A2 pro 4-6 osob,
přízemí

2 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, kávovar, varná konvice), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za příplatek 0,80 €/1 hod. (hradí se na místě). Rozloha 76 m².

apartmán A3 pro 3-5 osob,
přízemí

1 ložnice se třemi lůžky (samostatné lůžko je určeno jen pro dítě do 12 let), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 150 cm) buď pro 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osobu starší 12 let, TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Gril je společný pro všechny apartmány. Nemůžeme zaručit, že posezení u grilu - terasu nevyužijí i hosté z jiných apartmánů. Klimatizace v kuchyni za příplatek 0,80 €/1 hod. (hradí se na místě). Rozloha 45 m².

apartmán A4 pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, balkón s bočním výhledem na moře (vstup na balkón je z ložnice). Klimatizace v kuchyni za příplatek 0,80 €/1 hod. (hradí se na místě). 4. osoba může být jen dítě do 12 let. Rozloha 35 m².

studio S5 pro 2 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v ceně. Rozloha 20 m².

studio S6 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, možnost přistýlky pro 1 dítě do 12 let (rozkládací křeslo 160 x 75 cm), vybavený kuchyňský kout (lednička, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v ceně. Rozloha 24 m².

apartmán A7 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice - jedna se třemi lůžky, druhá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení s malou vanou a WC, fén, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni za příplatek 7 €/den (platí se na místě). 5. osoba může být jen dítě do 12 let. Rozloha 76 m².

studio S8 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v ceně. 3. osoba může být jen dítě do 12 let. Rozloha 25 m².

studio S9 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v ceně. Rozloha 25 m².

studio S10 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, kávovar, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v ceně. 3. osoba může být jen dítě do 12 let. Rozloha 25 m².

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.