ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2–4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 120 cm) pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, venkovní terasa s plastovým nábytkem, výhled na moře.
Klimatizace v kuchyni (v ceně v období 30.6.–31.8. V období do 29.6. a od 1.9. je za příplatek 7 €/den, hradí se na místě).
Vstup do apartmánu je z přízemí, ale apartmán je zapuštěn do svahu a má jen malá okna. Posezení je na terase u vstupu do apartmánu.

apartmán A5 pro 4–6 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, 1 průchozí ložnice se dvěma lůžky*, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa s plastovým nábytkem, s krásným výhledem na moře.
Klimatizace v kuchyni (v ceně v období 30.6.–31.8. V období do 29.6. a od 1.9. je za příplatek 7 €/den, hradí se na místě).
*Majitel uvažuje o výměně tohoto dvojlůžka rozkládacím gaučem.

apartmán A11 pro 2–3 osoby,
přízemí

Apartmán se nachází v samostatně stojícím objektu za domem.
1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (malá lednička, varná konvice; v případě potřeby mrazáku lze využít mrazák u majitele), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, venkovní terasa s dřevěným nábytkem, částečný výhled na moře.
Klimatizace v kuchyni (v ceně v období 30.6.–31.8. V období do 29.6. a od 1.9. je za příplatek 7 €/den, hradí se na místě). Výhodou tohoto apartmánu je více soukromí na terase.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.