ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2–4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 120 cm) pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, venkovní terasa s plastovým nábytkem, výhled na moře.
Klimatizace v kuchyni (v ceně v období 30.6.–31.8. V období do 29.6. a od 1.9. je za příplatek 7 €/den, hradí se na místě).
Vstup do apartmánu je z přízemí, ale apartmán je zapuštěn do svahu a má jen malá okna. Posezení je na terase u vstupu do apartmánu.

apartmán A5 pro 4–6 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, 1 průchozí ložnice se dvěma lůžky*, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa s plastovým nábytkem, s krásným výhledem na moře.
Klimatizace v kuchyni (v ceně v období 30.6.–31.8. V období do 29.6. a od 1.9. je za příplatek 7 €/den, hradí se na místě).
*Majitel uvažuje o výměně tohoto dvojlůžka rozkládacím gaučem.

apartmán A11 pro 2–3 osoby,
přízemí

Apartmán se nachází v samostatně stojícím objektu za domem.
1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (malá lednička, varná konvice; v případě potřeby mrazáku lze využít mrazák u majitele), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, venkovní terasa s dřevěným nábytkem, částečný výhled na moře.
Klimatizace v kuchyni (v ceně v období 30.6.–31.8. V období do 29.6. a od 1.9. je za příplatek 7 €/den, hradí se na místě). Výhodou tohoto apartmánu je více soukromí na terase.