ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Ostrov Pašman je snadno dostupný trajektem z Biogradu na Moru (jízda trajektem trvá jen 20 minut). Dobropoljana je od trajektového přístavu ve Tkonu vzdálená 12 km severozápadním směrem.

Vybavení

Dobropojana je malá, klidná vesnička. Z vybavení se zde nachází jen jedna restaurace, jeden obchod s potravinami, druhý s galenterií, stánek s čerstvým ovocem a zeleninou a dva bary u pláže, kde lze koupit i zmrzlinu.

Další vybavení najdete ve městě Tkon (12 km): restaurace, bary, cukrárna, obchody, tržnice, turistická agentura, stánky se suvenýry, banky, bankomaty, lékárna, kostely, zábavní park pro děti, půjčovny kol, kajaků, skútrů, čtyřkolek (squadů), šlapadel, člunů a stand-up peddalingu.

Nejbližší čerpací stanice je v Biogradu na Moru (hned u trajektového přístavu) a v obci Preko na ostrově Ugljan (dostupný přes most).

Výlety

Trávit dovolenou na ostrově má své nesporné výhody - můžete prozkoumávat celý ostrov dle libosti. V případě dovolené v Dobropoljaně pak máte k dispozici ostrovy hned dva - PašmanUgljan (jsou propojeny mostem). Jedním z nejzajímavějších sídel na Pašmanu je městečko Tkon. Na stránce o letovisku Tkon si přečtěte o zajímavostech, které zde můžete objevovat. Tkon je od Dobropojany vzdálený jen 12 km.
 

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.