ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Kukljica

Apartmány Ekipa

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Ugljan Letovisko: Kukljica

Celý dům k pronájmu pro 8–10 osob, přímo na pláži. Klimatizace, WIFI, gril. Ubytování pro skupiny rodin, které se znají.
Najít ubytování v soukromí vhodné pro skupinu rodin může být někdy oříšek. Samostatně stojící prázdninový dům Ekipa disponuje 5 ložnicemi a nabízí ubytování pro 8–10 osob. Je tedy ideální pro skupiny rodin, které chtějí trávit dovolenou společně. Dům se nachází v malé zátoce v letovisku Kukljica na ostrově Ugljan a pronajímá se jako celek. Dům Ekipa stojí hned u mořského pobřeží, s možností koupání z upravených betonových plácků nebo malé kamínkové pláže. Vstup do moře je pozvolný. Zajímavostí je, že stará část domu byla postavena už v roce 1921. Tehdy to byl první dům v této klidné zátoce. Poloha je ideálním výchozím bodem pro procházky okolní přírodou. Centrum Kukljice je vzdáleno 400 m. V docházkové vzdálenosti najdete restaurace i supermarkety, stejně tak aktivity jako tenis, minigolf, basketbal, fotbal, stolní tenis a volejbal. V centru obce jsou také dvě krásná dětská hřiště. Do prázdninového domu Ekipa se dostanete z přístavu v Preku, kam vás doveze trajekt z přístavu Gaženica v Zadaru. Cesta trajektem trvá 25 minut a cesta z Preka do Kukljice 10 minut.

Prázdninový dům pro 8–10 osob, 5 ložnic.

Apartmány Resort Zelena Punta

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Ugljan Letovisko: Kukljica

Apartmány s možností polopenze. V resortu se pořádají hudební večery. Klimatizace, WIFI. Široká nabídka sportovního vyžití a zábavy.
Apartmány resort Zelena Punta nabízí dovolenou ve stínu borového lesa ve vzdálenosti 40–100 metrů od pláže. Pláž je zde členitá s oblázky, betonovými platy nebo skalami. Většina apartmánů má výhled na moře.
V resortu najdete restauraci, plážový bar, dětské hřiště a půjčovnu šlapadel, vodních skútrů, člunů a kol. Resort nabízí také různé možnosti sportovního vyžití a zábavy – minigolf, beach volejbal nebo pingpong. Nejbližší obchod je od jednotlivých apartmánů vzdálený 800–1000 metrů.

40 apartmánů pro 2-4 osoby,
18 apartmánů pro 3-4 osoby,
22 apartmánů pro 4-6 osob
6 apartmánů pro 6-8 osob.