ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení s vanou a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (za příplatek 5 €/den, hradí se na místě).

apartmán A2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení s vanou a WC, balkon s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (za příplatek 5 €/den, hradí se na místě).


apartmán A3 pro 4-8 osob,
2. poschodí

3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (160 x 200 cm) pro 1 - 2 osoby, sociální zařízení s vanou a WC, balkon s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (za příplatek 5 €/den, hradí se na místě).

V termínech do 15.6. a od 15.9. jsou nižší ceny pro 4-5 osob.

apartmán A4 pro 4-7 osob,
1. poschodí

3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba) s rozkládacím gaučem (190 x 90 cm) pro 1 osobu, 2x sociální zařízení - 1x se sprchovým koutem a WC, 1x s vanou a WC, balkon s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (za příplatek 5 €/den, hradí se na místě).

V termínech do 15.6. a od 15.9. jsou nižší ceny pro 4-5 osob.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.