Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Soža, Primošten

40 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Dítě do 3 let zdarma (věk v době pobytu)
Domácí zvířata: NE
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
1 ložnice
2 ložnice
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Soža, Primošten, Šibenická riviéra, Chorvatsko

Recenze
apartmány Soža


1»

25. 9. 2017


Dasma

25. 9. 2017

Plus

Profesionalita CK, doporučuji, velká spokojenost se vším.

Mínus

Nemám.

Shrnutí

Doporučuji, možnost vybráni počtu dní i termín příjezd, odjezd.


26. 8. 2017


Laběna77

8. 8. 2017

Plus

Rychlá reakce. Kvalita podávaných informací. Vstřícný přístup.

Mínus

Nemám co vytknout. Jen pro informaci CK , doporučuji aktualizaci foto námi využitého apartmánu SOŽA 1NP, majitel provedl přes zimu rekonstrukci apartmánu a foto neodpovídá realitě + nově klima.

Shrnutí

Vše splnilo naše očekávání a potvrdilo předchozí výbornou zkušenost s CK Novalja. Dostali jsme kvalitní servis, rychlé, jasné, přesné, kompletní potřebné informace k zakoupenému zájezdu / ubytování. Takže 100% spokojenost se službami CK Novalja. Primošten je velmi dobrá volba.


31. 7. 2017


Noidik

16. 9. 2016


6. 9. 2016


4. 8. 2016


Pavel

3. 8. 2016

Plus

Vynikající poloha apartmánu, po několika dovolených již téměř domácké prostředí, atmosféra městečka.


Shrnutí

Mohu jen doporučit.


Miki

13. 7. 2016


Shrnutí

doporučujem


Martin Firla

5. 7. 2016

Mínus

nemožnost příjezdu k apartmánu

Shrnutí

spokojenost


Reakce CK Novalja

Dobrý den, ano, ano, u domu Soža se opravdu parkovat nedá, nedá se tam vůbec vjet. Veškeré tyto informace jsou u domu na našem webu uvedené. Určitě vždy doporučujeme dobře nastudovat všechny informace u objektu, který si klient vybere. Platí všeobecně pro všechny naše klienty.:-) Mějte hezké léto.


Libor

20. 9. 2015


Noidik

16. 9. 2015


Michaela

15. 9. 2015


Robert Nekl

4. 9. 2015

Plus

možnost variability termínů, nejen od soboty do soboty, přehlednost internetové nabídky. Zajímavá lokalita,je co k vidění, klasické sklanaté pláže i jemné oblázkové pro děti, každovečerní různorodý kulturní program jak na pláži, tak ve městě nebo u blízkého hotelu

Mínus

nemožnost zaparkovat blíže u apartmánu, parkování bylo u hotelu vzdáleného cca 600m.To samotné by nevadilo, věci nám převezli.Ale poslední den nás i z tohoto místa vyhnali majitelé aparmánu již po 9 .hodině ranní, nemohli jsem tam nechat auto zaparkované do večera. Chybí pracovník kanceláře v místě nebo nejbližším okolí,který by nás v prvních dnech seznámil s místem a okolím, kde je co k vidění, možnost zajímavých výletů, pronájmu lodí, kde jsou dobré restaurace apod. Tudíž služby cestovní kanceláře jsou prakticky nulové, kdybysme si zakoupili ubytování přímo u majitelů apartmánu vyšlo by to nastejno , jen levněji. Pag byl v tomto ohledu lépe saturován.

Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za názor. U domu je uvedeno, že příjezd k domu je úzkými uličkami starého města (vč. fotografií). Nejužší místo má 185 cm. Pokud máte auto širší, opravdu neprojedete, ale na to klienty předem upozorňujeme. Naším nadstandardem je, že pokud to tak je, zdarma Vám majitel poskytne místo jinde, které je u hotelů. Samozřejmě majitelé převezou i věci. U jiných domů v této lokalitě toto není. Vzhledem k tomu, že pobyty končí v 9 hod., tak je nutné opustit místo kompletně - logicky se nedá zařídit, aby zde stáli staří klienti a zároveň ti noví. To by všichni majitelé museli mít několik parkovacíh míst navíc a to je nereálné. V Primoštenu je více veřejných parkovišť, které jste mohli využít. Delegáta v místě opravdu nemáme. Práci s prodejem máme vždy, nemůžeme souhlasit, že služby jsou nulové (objednání, smlouva, pokyny na cestu...), ale samozřejmě respektujeme Váš názor.


Mauro 03

31. 8. 2015

Plus

Všechno bylo ok, moře parádní - čisté. Ale hodnotím hůře kvalitu pláží. Vše bylo čisté, skvělé, ale vadil mi přístup do moře. Jsou tam oblázky, doporučuji boty do vody. Jinak vše skvělé.


Shrnutí

Komunikace s CK Novalja byla výborná, všem doporučuji.


milan macek

24. 8. 2015

Plus

Velice solidní ubytování, příjemný majitel apartmánu.Vše je dostupné restaurace,nákup potravin, ovoce a zeleniny.Okolí je též velice zajímavé.

Mínus

Podle informace CK se mělo parkovat u domu /apartmán SOŽA Primošten / pravděpodobně po místní úpravě nelze u tohoto apartmánu parkovat.Zavazadla se tak musí přeložit do jiného vozidla přistavené panem domácím.Vozidlo bude zaparkováno na parkovišti u hotelu na protějsí straně v lesním porostu.Auto je po více denním parkování zasypané jehličím a smolou.Doporučuji zakrytí plachtou.Jinak žádný jiný problém.

Shrnutí

CK je solidní a podává docela objemné informace o pobytu i o cestě vozidlem do určeného místa. Dík.


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za informaci. U domu se samozřejmě parkovat dá, ale pouze v případě, že k domu dojedete - tedy nemáte auto širší než 185 cm (tato informace je uvedena u domu na našich stránkách). V opačném případě, pokud je auto širší, majitel pomůže a zajistít převoz věcí a zároveň Vám nabídne svoje parkovací místo, které má u zmiňovaného hotelu. Bereme to jako pozitivum, protože u domu parkovací místa má, ale je ochotný zajistit ho i jinde, zdarma!


21. 8. 2015


13. 8. 2015


EH

30. 7. 2015


1»