ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

malý apartmán pro 2-3 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (100x190) pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchou a WC, balkón s plastovým nábytkem a výhledem na moře, TV. Klimatizace v kuchyni je v ceně.


velký apartmán pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (140x200) pro 1 osobu, 2x sociální zařízení se sprchou a WC, 2x balkón, jeden s výhledem na moře, TV. Klimatizace v kuchyni je v ceně.

malý apartmán pro 2-3 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení s malou vanou a WC, fén, balkón s plastovým nábytkem a výhledem na moře, TV. Klimatizace je v ceně.

velký apartmán pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200x145) pro 1 osobu, 2x sociální zařízení se sprchou a WC, fén, 2x balkón, jeden s výhledem na moře, TV. Klimatizace v kuchyni je v ceně.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.