Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Soža

Oblast: Šibenická riviéra Letovisko: Primošten

malý apartmán pro 2-3 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (100x190) pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchou a WC, balkón s plastovým nábytkem a výhledem na moře, TV. Klimatizace v kuchyni je v ceně.


velký apartmán pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (140x200) pro 1 osobu, 2x sociální zařízení se sprchou a WC, 2x balkón, jeden s výhledem na moře, TV. Klimatizace v kuchyni je v ceně.

malý apartmán pro 2-3 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení s malou vanou a WC, fén, balkón s plastovým nábytkem a výhledem na moře, TV. Klimatizace je v ceně.

velký apartmán pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200x145) pro 1 osobu, 2x sociální zařízení se sprchou a WC, fén, 2x balkón, jeden s výhledem na moře, TV. Klimatizace v kuchyni je v ceně.