ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, možnost 1 přistýlky v ložnici (rozkládací lůžko), vybavená kuchyň, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, pračka, trouba, mrazák, terasa (bez výhledu na moře), gril u terasy. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).

apartmán A2 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, trouba, mrazák, 2x terasa (bez výhledu na moře). Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).

apartmán A4 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, 2x terasa (1x s výhledem na moře, 1x směrem na magistrálu s výhledem na Biokovo), klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A5 pro 3-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře, klimatizace v ložnici (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.