Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Nisveta

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Vlašiči

Recenze

Stanislav 26. 6. 2021

Plusy:
serioznost

Mínusy:
ne

Shrnutí:
vřele doporučuji

25. 8. 2020

Plusy:
Prostredie bolo naturálne, tiché bez celodenného hluku od hudby, alebo dopravy. Možnosť kvalitného stravovania v reštaurácií za prijateľné ceny. Príjemný vstup do mora na boso, čistá pláž aj more. Veľmi ústretové, úslužné a milé správanie domácich.

Mínusy:
Ubytovanie bolo jednoduché, ale čisté. Dalo by sa zlepšiť spanie - vyležané matrace.

9. 8. 2020
30. 7. 2020

Plusy:
Ubytování v blízkosti moře

VRÁTA 30. 7. 2020
3. 7. 2020
Petra 3. 9. 2019

Plusy:
Popis ubytování, pláže a celkového okolí destinace skutečně odpovídal realitě tak, jak CK nabízí. Ubytování klidné a čisté pro nenáročné klienty. Majitelé jsou vstřícní a provozují bar s možností rychlého občerstvení. Písčitá pláž krásná a klidná s pozvolným vstupem do moře. U pláže je sprcha a restaurace s velkým výběrem jídel, rychlou a milou obsluhou. Možnost zapůjčení šlapadel a lehátek.

Mínusy:
Žádné hlavní záporné stránky jsme nezaznamenali.

Shrnutí:
Pro relax a odpočinek mohu jen doporučit.

Štenglová 1. 9. 2019

Plusy:
jednoduchost, komunikace, rychlé jednání

Mínusy:
ubytování neodpovídalo nabídce

Shrnutí:
názor na CK kladný

26. 7. 2019
14. 7. 2019

Shrnutí:
Doporučuji. Moc se nám líbilo .

Martin Š. 8. 7. 2019

Plusy:
Malá komorná pláž, málo ľudí Blízko na pláž Ubytovanie bolo síce priemerné, ale malo dobré vybavenie kuchynky Mali sme veľku a dobrú terasu so slnečníkom, lehátkami, stolom a stoličkami . Ale vzhľadom na horúce slnko chcelo by to ale aspoň nejakú markízu kvôli tieňu

Mínusy:
záporné ani nie okrem matracov. boli síce nové, ale položené na pôvodných, tak sme sa tam dosť zabárali

Shrnutí:
V celkovom hodnotení to bola veľmi pekná dovolenka :-)

3. 9. 2018
Pavlína 27. 7. 2018
Zuzana 16. 7. 2018

Plusy:
Všetko bolo super, môžem odporúčať. Majitelka príjemná, proste pohodová dovolenka.

Mínusy:
Najviac, čo nám prekážalo boli komáre. Večer ich bolo na izbe aj 30. Mali sme aj odpudzovače, ale nepomohlo, repelent od nich z lekárne, ale tiež veľmi nezabral. Na izbe je aj klíma, ale to v prípade 7mes dcérky sme nezapínali. Majiteľke by som odporučila si na okná dať sieťky. Ak budú sieťky radi sa vrátime o rok :D

bajax 10. 7. 2018

Plusy:
Řada informací a podrobností o místě včetně fotek na webových stránkách CK.Rychlost vyřízení, podrobné pokyny na cestu.Krásná a čistá voda, pláž vhodná pro děti. Klidné a tiché letovisko.

Mínusy:
V pokoji jen malý stolek, nutnost jíst jen venku na balkoně, což bylo s výhledem na moře sice super, ale snížený strop při vstupu a na začátku balkonu vyžadující chůzi v předklonu to trochu kazil a nám přinesl nejednu ránu do hlavy.

Shrnutí:
Doporučuji.

28. 6. 2018

Plusy:
krásná pláž

Mínusy:
v obci Vlasici se nachází ubytovna TURISTICKÉHO DRUŽSTVA,na které v době naší dovolené probíhal pobyt asi 100 dětí školou povinných. Při jejich návštěvě pláže 2x denně, po vítězství Chorvatska nad Argentinou i ve 23,00 hod, se pobyt na pláži nebo poblíž ní rovnal katastrofě. Asi by CK měla zjistit termíny rekreace dětí a své klienty, hledající klidnou dovolenou, případně oddych od vlastních potomků na tento fakt předem upozornit.

Shrnutí:
S výše uvedenozu výhradou vcelku spokojenost.