ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A10 pro 2-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky a patrovou postelí, vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice) s rozkládacím křeslem pro 1 osobu (180 x 80 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A16 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 150 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, bez balkónu (poslední foto je pohled z okna kuchyně). Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A17 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky a patrovou postelí, vybavená kuchyň (lednička), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A19 pro 2-5 osob,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, patrovou postelí a rozkládacím gaučem pro 1 osobu (177 x 99 cm), vybavená kuchyň (lednička, elektrická trouba), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A20 pro 2-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se čtyřmi lůžky (manželská postel a patrová postel) a rozkládacím gaučem (176 x 106 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s bočním výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).