ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice; do dřezu teče jen studená voda) se dvěma lůžky, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře (přes stromy). Vstup na balkón je přes ložnici. Klimatizace v ložnici (v ceně). Mezi kuchyní a ložnicí jsou prosklené dveře, dá se však přes ně zatáhnout závěs (v době focení bylo jedno křídlo vysazeno a opravováno).

apartmán A7 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A9 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (200 x 160 cm), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

studio S10 pro 2 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička; do dřezu teče jen studená voda), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).
Se studiem S10 sousedí studio S3 a na jejich balkóny je vzájemně částečně vidět (viz foto č. 8/8).

apartmán A11 pro 4 osoby,
přízemí

Apartmán je dispozičně řešený jako dvouložnicový, ale do jedné z ložnic nejsou dveře (jen volný průchod).
1 ložnice se dvěma lůžky, druhá místnost (bez dveří - viz foto č. 3/11 a 4/11) se dvěma lůžky (dveře z této místnosti vedou do malého pokoje, který je trvale uzamčen - viz foto č. 4/11), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A12 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (190 x 145 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Terasa apartmánu A12 je hned vedle terasy apartmánu A4 a na terasy je vzájemně vidět. Proto je vhodné, pokud si A12 a A4 pronajmou rodiny, které se znají.