ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Lelica

apartmán A1 pro 4-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) se dvěma lůžky, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře (přes stromy). Vstup na balkón je přes ložnici. Klimatizace v ložnici za příplatek 5 €/den.

apartmán A2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička; do dřezu teče jen studená voda) se dvěma lůžky, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře (přes stromy). Vstup na balkón je přes ložnici. Klimatizace v ložnici za příplatek 5 €/den. Mezi kuchyní a ložnicí jsou prosklené dveře, dá se však přes ně zatáhnout závěs (v době focení bylo jedno křídlo vysazeno a opravováno).

studio S3 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Studio má dispozici apartmánu s 1 ložnicí, ta však zatím není od kuchyně oddělena dveřmi (volný prostor - viz foto č. 4/10 a 5/10).
V části ložnice jsou dvě lůžka. Součástí je dále vybavená kuchyň (lednička; v kuchyni teče jen studená voda) se dvěma lůžky, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC (sprchová hadice je připojena k umyvadlu, není přímo ve sprchovém koutě!), balkón s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 5 €/den.
Dveře v ložnici jsou trvale zamčené (vedou na chodbu v domě).
Se studiem S3 sousedí studio S10 a na jejich balkóny je vzájemně částečně vidět.

apartmán A4 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (190 x 145 cm), TV+SAT (není vyobrazeno), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 5 €/den.
Terasa apartmánu A4 je hned vedle terasy apartmánu A12 a na terasy je vzájemně vidět. Proto je vhodné, pokud si A4 a A12 pronajmou rodiny, které se znají.

apartmán A5 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (200 x 160 cm),TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici za příplatek 5 €/den.

apartmán A6 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (200 x 160 cm), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici za příplatek 5 €/den.

apartmán A7 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici za příplatek 5 €/den.

apartmán A8 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem (viz foto 3/11) pro 1-2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici za příplatek 5 €/den.

apartmán A9 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (200 x 160 cm), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici za příplatek 5 €/den.

studio S10 pro 2 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička; do dřezu teče jen studená voda), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici za příplatek 5 €/den.
Se studiem S10 sousedí studio S3 a na jejich balkóny je vzájemně částečně vidět (viz foto č. 8/8).

apartmán A11 pro 4 osoby,
přízemí

Apartmán je dispozičně řešený jako dvouložnicový, ale do jedné z ložnic nejsou dveře (jen volný průchod).
1 ložnice se dvěma lůžky, druhá místnost (bez dveří - viz foto č. 3/11 a 4/11) se dvěma lůžky (dveře z této místnosti vedou do malého pokoje, který je trvale uzamčen - viz foto č. 4/11), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni za příplatek 5 €/den.

apartmán A12 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (190 x 145 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 5 €/den.
Terasa apartmánu A12 je hned vedle terasy apartmánu A4 a na terasy je vzájemně vidět. Proto je vhodné, pokud si A12 a A4 pronajmou rodiny, které se znají.