ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 5-8 osob,
přízemí

2 ložnice - v jedné ložnici dvě lůžka a rozkládací gauč (190 x 160 cm) pro 1-2 osoby, ve druhé ložnici dvě lůžka a jedno další lůžko s možností roztažení pro 1-2 osoby, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, terasa, zděný gril, houpačka a venkovní sprcha na terase u apartmánu. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně). Rozloha 70 m².

apartmán A3 pro 4-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 160 cm) pro 1-2 osoby a dalším menším rozkládacím gaučem pro 1 dítě do 12 let (délka jen 150 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, balkón (vstup z kuchyně) a terasa před vstupem do apartmánu. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 3-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (2x lednička, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení s malou vanou a WC, fén, balkón. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A5 pro 5-7 osob,
2. poschodí

2 ložnice - jedna ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, toaster) s rozkládacími křesly pro 1-2 osoby (každé křeslo pro 1 osobu, 180 x 80 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, terasa s částečným výhledem na moře (přes stromy). Klimatizace v kuchyni (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.