ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Noční kluby Hvar

V posledních několika letech se město Hvar stalo jedním z nejatraktivnějších míst pro zábavu v Chorvatsku. Čisté moře, překrásné pláže a co je nejdůležitější - dostupná 24 hodinová zábava od května do října. Mnoho lidí toužících po zábavě již poznalo, že Hvar je to pravé místo, kam za zábavou vyrazit. Jaké jsou nejznámější noční hudební kluby ve Hvaru?

Carpe Diem Hvar

Jeden z neznámějších nočních hudebních klubů ve Hvaru - najdete ho hned na Rivě. Během letních měsíců se tu koná spousta koncertů. Nabídka nápojů je velmi pestrá. V Carpe Diem to prostě žije.

Carpe Diem Beach Stipanska

Skvělý bar na ostrově Marinkovac (Pakleni otoci) dostupný pravidelnými lodními spoji z města Hvar nebo taxi čluny. Zde musíte využít každou chvilku a užívat si, dokud jste na Hvaru. Můžete zde přijít kdykoliv v průběhu vaší dovolené a ochutnat výborné koktejly i jídlo a užívat tanec až do ranních hodin. Nachází se hned u pláže v zátoce Stipanska. Krásných 2500 m² upraveného povrchu lemovaného překrásnými borovicemi, s příjemným koupáním a opalováním na dřevěných lehátcích. Je zde bazén, volejbalové hřiště, restaurace, salónek a koktejlový bar. Často zde hrají proslulí DJ.

Hula Hula Beach & Bar

Hula Hula je vlastně starý dřevěný bar na pláži umístěný v blízkosti hotelu Amfora, asi 1 km západně od centra Hvaru. Příjemnou procházkou kolem pobřeží dojdete až do Hula Hula za 15 minut. Místo je jako stvořené pro relax spojený se zábavou. Bar Hula Hula je vyhlášený pro své vynikající kokteily. Najdete tu i dobré jídlo (Bubba Gump).

Nautica Bar

Vyhlášený hudební klub v centru Hvaru hned na promenádě. Skvělá nabídka koktejlů (přes 100 různých druhů) i jiných nápojů. Ideální pro zábavu v letních horkých dnech - koná se tu řada koncertů a hudebních událostí.

Kiva Bar

Tento rockový bar je umístěný u přístavu, schován za jinými turisticky známějšími kluby. Do Kivy se chodí hlavně na Tequillu.

Pink Champagne Hvar

Vyhlášený noční hudební klub 300 m východně z přístavu (dál od moře). Konají se tu párty v nejrůznějším stylu (Zoo, Luxuria, Circus Harmony, Moulin Rouge, Neon lights…). Hrají zde známí DJ.

Veneranda

Po romantické večeři a relaxaci v některé ze spousty restaurací ve městě Hvar, doporučujeme vyrazit do barů, jako jsou Carpe Diem, Nautica nebo Kiva, ve kterých se pobavíte při skvělé hudbě společně s mladými návštěvníky toužícími po zábavě a odreagování. Když však večer propukne v noc, je nejvyšší čas vyrazit do klubu Veneranda. Koktejl, který tu ochutnáte, je vzrušujícím zážitkem. Díky otevřenému bazénu si ho můžete vychutnat dvojnásob. A bavit se až do ranních hodin. Najdete ho mezi zdmi bývalého kláštera, asi 5 minut chůze podél pobřeží směrem na západ centra (za hotelem Adriana). Veneranda představuje kontrast historie s moderním městským nočním životem. Najdete zde i VIP zónu, kde si v soukromí můžete poslechnout hudbu a využít speciální nabídku služeb. S nočním klubem je také spojeno kino a pizzerie.

Ubytujte se ve městě Hvar a užijte si dovolenou plnou noční zábavy a hudebních klubů!

Hvar, ostrov Hvar