Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Biograd na Moru

Vyberte si apartmány Biograd na Moru a prožijte dovolenou na oblázkových plážich Soline nebo Bošana. Biograd na Moru nabízí útulné apartmány i studia s klimatizací a kompletním vybavením. K dispozici jsou také apartmány s výhledem na moře a s WIFI internetem.

Apartmány Biograd na Moru

mobilhome Kum
Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Biograd na Moru

Mobilhome přímo u pláže. Klimatizace, WIFI, gril, venkovní sprcha, úvaz člunu. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). Ubytování pro všechny věkové kategorie.
Mobilhome Kum se nacházejí v oblíbeném letovisku Biograd na Moru, v jihovýchodní části zvané Kumenat. Oblázková pláž je jen 10 m od domu. Můžete navštívit i rušnější oblázkovou pláž Soline s bary a občerstvením (600 m). Obchod je vzdálen 250 m, restaurace 400 m od mobilních domků. Ubytovat se můžete ve třech moderně zařízených mobilních domcích přímo u pláže. Každý mobilhome má krásný výhled na moře. Ubytování v mobilhome Kum doporučujeme všem věkovým kategoriím! Možnost ubytování s malým psem za příplatek 10 €/den.

3 mobilhome pro 4-6 osob, 2 ložnice.

apartmány Šime
Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Biograd na Moru

Klimatizace, WIFI, gril, bezpečnostní sejf. Jedno dítě do 2 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Šime se nacházejí v areálu rekreačních domků, oddělených od města a od pláží borovicovým lesem. 430 m od domu je oblázková pláž Soline s pozvolným vstupem do moře. Do historického centra Biogradu je to 700 m. Apartmán A2 v přízemí je vhodný i pro hendikepované osoby na invalidním vozíku.

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.

apartmány Judita
Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Biograd na Moru

Klimatizace, WIFI, gril, bezpečnostní sejf. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Judita se nacházejí v areálu rekreačních domků, oddělených od města a od pláží borovicovým lesem. Dům je střežen bezpečnostními kamerami. 470 m od domu je oblázková pláž Soline s pozvolným vstupem do moře. Do historického centra Biogradu je to 700 m.

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.

apartmány Iva
Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Biograd na Moru

Klimatizace, WIFI, gril. Vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmánový dům Iva se nachází cca 110 m od oblázkové pláže Bošana s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Biograd je vzdáleno 1,5 km. WIFI internet zdarma.

4 studia pro 2-3 osoby,
4 apartmány pro 3-5 osob, 1 ložnice,
4 apartmány pro 3-4 osoby, 1 ložnice.