Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Biograd na Moru ubytování

Vyberte si ubytování Biograd na Moru a prožijte dovolenou na oblázkových plážich Soline nebo Bošana. Biograd na Moru nabízí útulné apartmány i studia s klimatizací a kompletním vybavením. K dispozici jsou také apartmány s výhledem na moře a s WIFI internetem.

Apartmány Biograd na Moru

apartmány Iva

apartmány Iva

Apartmánový dům Iva se nachází cca 110 m od oblázkové pláže Bošana s pozvolným vstupem do moře. Centrum města Biograd je vzdáleno 1,5 km. WIFI internet zdarma.

4 studia pro 2 osoby,
8 apartmánů pro 4 osoby, 1 ložnice.


apartmány Judita

apartmány Judita

Apartmány Judita se nacházejí v areálu rekreačních domků, oddělených od města a od pláží borovicovým lesem. 470 m od domu je oblázková pláž Soline s pozvolným vstupem do moře. Do historického centra Biogradu je to 700 m. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma!

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.


apartmány Šime

apartmány Šime

Apartmány Šime se nacházejí v areálu rekreačních domků, oddělených od města a od pláží borovicovým lesem. 430 m od domu je oblázková pláž Soline s pozvolným vstupem do moře. Do historického centra Biogradu je to 700 m. Apartmán A2 v přízemí je vhodný i pro hendikepované osoby na invalidním vozíku. WIFI internet zdarma. Možnost ubytování s malým psem za příplatek 5 €/den.
Jedno dítě do 2 let zdarma!

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.