Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Ivica

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

Recenze

DHJHBHFH 24. 9. 2020

Plusy:
Zakoupili jsme si stravu, která byla velice chutná.

Mínusy:
Byli jsme ubytování v apartmánovém domě Ivica. Dům nemá žádné venkovní posezení, kde by bylo možné posedět ve stínu. Jediný plastový stůl bez židlí je umístěn u krbu a využívají ho majitelé, židle vždy schovají. Tiše jsme záviděli těm, kteří měli v ulici krb s posezením. Kola byla na konci sezony v katastrofálním technickém stavu. Jízda na nich byla riziková. Přestože jsme byli v celém domě ubytováni pouze 4 dospělé osoby vadila paní Sandře hlučnost hovoru (jeden z nás je nucen používat naslouchadlo). V apartmánech je nedostatečné osvětlení při, kterém se nedá číst.

Shrnutí:
Krásné čisté moře a pěkná pláž vyvážily negativa z ubytování.

Zuzana Slačálková 3. 9. 2020

Plusy:
Přestože jsem dvakrát upravovala objednávku (poprvé abych mohla přibrat neteř, podruhé změnu termínu kvůli vážnému onemocnění tchýně), komunikace byla rychlá, milá a úžasně vstřícná! Místo (Mandre) bylo ještě hezčí, zelenější, intimnější než jak vypadalo na prezentaci. Také dostupnost několika typů pláží, které nám poradil delegát na místě, byla úžasná a opět lepší než jsem čekala!

Mínusy:
Žádné jsem neobjevila.

Shrnutí:
Zařizování dovolené bylo díky CK naprosto jednoduché (vše vyřídili včetně pojištění, já jsem jen online vyplnila údaje o osobách), a to i přesto že jsem dovolenou pro rodinu objednávala poprvé a dvakrát jsem měnila objednávku (přibrali jsme neteř a změna termínu kvůli vážnému onemocnění tchýně). Komunikace byla vstřícná, rychlá a milá. Místo pobytu bylo ještě lepší, než jak popisovali na stránkách kanceláře!

Funtomas 25. 8. 2020

Plusy:
Objednané večeře výborné, příjemní majitelé. Prostorný apartmán.

Mínusy:
Bohužel hodně hluční sousedé, kteří nerespektovali večerní klid. Nemožnost se schovat na pláži do přirozeného stínu.

Shrnutí:
Komunikace s CK výborná, ochota atd.Lokace zájezdu dobrá pro rodiny, které hledají nepřeplněné pláže vhodné i pro děti. Relativní klid.

Barča V. 24. 8. 2020

Shrnutí:
Naprosto skvělý přístup jak prodejců v CK tak delegáta na místě. Za nás maximální spokojenost.

21. 8. 2020

Plusy:
Komunikace s CK , velmi příjemný a ochotný delegát na místě, dobré podmínky ke koupání a čisté moře.

dan šenkeřík 18. 8. 2020

Plusy:
Velice solidní zástupce pan Horák

Mínusy:
Nic

Shrnutí:
Vše ok

Hadra 16. 8. 2020

Plusy:
Vše bylo super jak komunikace s CK tak s delegátem.Děkuji příště jedu zas.

Mínusy:
Koronavirus

Shrnutí:
Super.

11. 8. 2020
Lenka 9. 8. 2020

Plusy:
Krásné ubytování,příjemnī majitelé, hezké a klidné prostředí.

Mínusy:
Dovolenou jsem vybírala, aby s námi mohla jet moje maminka s nemocným kolenem. Bohužel přístup v Mandre do moře velice špatný,samé kameny a brzy hloubka. Naštěstí jsme byli autem a mohli jsme jezdit na písčitou pláž" Čistá plaža"(10km),kde už byl v moři písek a mělko....takže se nám nakonec velice líbilo.

Shrnutí:
Spolehlivá cestovní kancelář.

4. 8. 2020

Plusy:
Rychlost, ochota, profesionalita

Mínusy:
Nic

Shrnutí:
Vřele doporučuji

22. 7. 2020

Mínusy:
Jen chybí společenská místnost nebo venkovní posezení. Při grilování si musíte jídlo nosit na apartmány.

Shrnutí:
Děkujeme delegátovi Radku Horákovi za zajímavé informace o výletech na Pagu, kam se můžeme s dětmi podívat a jak se tam dostat. Strašně ochotný člověk, když jsme něco potřebovali, vždy nám vyšel vstříc. Za nás velké poděkování.

Marek Vančata 21. 7. 2020

Plusy:
Velké plus si zaslouží nadstandartně ochotný a milý pan delegát, který nám pomohl vyřešit porouchané auto, nejen, že komunikoval se servisem, ale ještě byl tak ochotný, že mě odvezl a přivezl. Na Pagu jsme byli letos potřetí, v Mandre poprvé (jen 1x jsme se tam jeli vykoupat), pan delegát poradil a doporučil místa která stojí za návštěvu a opravdu tomu tak bylo. Majitelé ubytování moc hodní a to nemluvím o výborném domácím pití které je tam možné zakoupit, objednali jsme úterní večeři, kdy pan domácí griluje rybu a bylo to opravdu vynikající. Celou dovolenou hodnotíme velmi kladně a shodli jsme se na tom, že by nám nevadilo se tam vrátit. Dále bych velmi kladně ohodnotil komunikaci s CK, trochu jsme měli problémy ohledně příspěvku a také jsme byli velmi nerozhodní z celé situace kolem koronaviru. Vyšli jste nám maximálně vstříc a počkali do posledního možného termínu.

Mínusy:
Týden utekl moc rychle :-)

Shrnutí:
CK doporučuji, komunikace, ochota, vstřícnost. Určitě se na vás obrátíme i příští rok.

Jirka 15. 7. 2020

Plusy:
Zájezd odpovídal detailnímu popisu na webových stránkách CK.Plusem byl delegát v místě pobytu.

Mínusy:
Záporné stránky jsem nenalezl.

Shrnutí:
CK nabízí širokou nabídku destinací a různých typů ubytování v Chorvatsku. Myslím, že si každý vybere podle svých požadavků.

Silvie Večeřová 7. 7. 2020

Plusy:
super ubytování , pláže, klid pro děti

Shrnutí:
Super dovolená

Matoušovi 7. 7. 2020

Plusy:
Komunikace s CK, Příjemný delegát ( vždy ochotně a rád vše vysvětlil) Majitelé v pohodě, Okolí krásné, Pláž čistá, Restaurace ok, Určitě tam nejsme naposledy :)

Mínusy:
Žádné

Shrnutí:
Naprosto super. - ochotná - dobrá komunikace - rychle reaguje na dotazy - příjemný delegát - za nás TOP

SK 30. 6. 2020

Plusy:
Dlouhodobě spolehlivá CK s výborným servisem (mj. kvalitní internetová prezentace,...). Pohodoví a vůbec fajn majitelé apartm. domů Ivica a Sandra v Mandre na Pagu...

Mínusy:
Žádné záporné stránky...

Shrnutí:
S CK Novalja jsme v posledních sedmi letech opakovaně (7x) byli na dovolené v Mandre na Pagu (apt. Ivica, resp. Sandra), rádi se tam vracíme...

Zdeňka a Josef Veselí 29. 9. 2019

Plusy:
Pobyt v Mandre splnil naše očekávání. Náš pobyt začínal de facto na konci sezóny, přesto jsme byli s dovolenou maximálně spokojeni. Váš delegát na nás počkal, poskytl nám vyčerpávající informace o místu pobytu, o možnostech návštěvy okolí a zajímavostech. Rovněž jsme se setkali s příjemným přijetím ze strany majitelů apartmánu. P.S. Stravu ve výše uvedeném dotazníku nehodnotíme, náš pobyt byl již mimo hlavní sezónu a stravování jsme si bez problémů zajišťovali sami.

Shrnutí:
Informace a nabídka CK, na základě kterých jsme se rozhodli pro výběr pobytu, 100% odpovídají skutečnosti. Děkujeme za krásnou dovolenou.

10. 9. 2019

Shrnutí:
Spokojenost se zájezdem

VRAJ 3. 9. 2019

Plusy:
Skvela komunikace i v pripade problemu. Ochotny delegat.

Mínusy:
Zadne

Shrnutí:
Prikladny pristup CK i delegata.