Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Sandra

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

Recenze

Miroslav Giertl 23. 9. 2018

Plusy:
Príjemné tiché miesto. Ostrov Pag je ostrov s možnosťou na výlety, pekná piesočnatá pláž pri Starej Novaliji

Mínusy:
Nič čo by stálo za zmienku...

Shrnutí:
Príjemné tiché miesto. Ostrov Pag je ostrov s možnosťou na výlety, pekná piesočnatá pláž pri Starej Novaliji

18. 9. 2018
Imrich Peter 17. 9. 2018

Plusy:
Serioznosť a spolahlivosť

Mínusy:
nemám záporné skúsenosti

Shrnutí:
Výborná cestovka a zájazd

Radovan Hrabák 14. 9. 2018

Plusy:
Ubytování odpovídá realitě.

Mínusy:
Nic

Shrnutí:
S touto CK jezdíme na dovolenou pravidelně. Vždy VŠE v pořádku. Velmi dobrá práce delegáta Radka v místě ubytování. Příští rok pojedeme zase. :-)

Petr Schildhabel 12. 9. 2018
Veronika 7. 9. 2018

Plusy:
Prítomnosť delegáta , vonkajšie žalúzie, prístup Ck

Mínusy:
Pri grile nám chýbalo sedenie, na oknách by mohli byt Sietky a horšie vankúše

Shrnutí:
Veľká spokojnosť

Monika Moravčíková 2. 9. 2018

Plusy:
Apartmán Sandra byl dokonale čistý a skvěle udržovaný. Majitel byl moc sympatický, stejně jako delegát. Fotografie, popis apartmánu i lokality skvěle odpovídal. Lokalila Mandre je pro klidnou rodinou dovolenou opravdu perfektní, proto jsme ji volili již podruhé a určitě ne naposledy :-) Nikdy předtím se nám nestalo, že by se nám někde líbilo natolik, že bychom jeli do zcela stejného místa znovu. Do Sandry na Pagu bychom ale jeli klidně stokrát a stále by se nám tam líbilo. Opravdu jsme byli moc spokojení.

Mínusy:
Jediným záporným bodem bych jmenovala check out v 9:00. Při cestování s dětmi vlastní dopravou je to poměrně šibeniční čas na to, aby se rodina stihla nasnídat, vypravit a apartmán uklidit. I když to na druhou stranu chápeme, protože apartmán si na čistotě opravdu zakládá a úklid nějakou dobu samozřejmě trvá. Zároveň chce majitel pokoj co nejdříve uvolnit pro nově příchozí hosty. Takže toto negativum chápeme a určitě se to dalo přežít :-)

Shrnutí:
Ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení. Majitelé se opravdu snaží, aby vše bylo TOP. Jsme přesvědčení, že se jim to daří. Víme, že ve dnech odjezdů je to trošku náročnější, ale opravdu je to z důvodu, že se musí uklidit více apartmánů a časově by se to nedalo stihnout tak, aby se na druhé straně dodržel čas nástupu. A abychom dodrželi standard úklidu, který je vysoký, je to takto nutné. Moc děkujeme za pochopení, přejeme hezké dny a těšíme se na další rezervaci.

Martin 30. 8. 2018

Plusy:
K nabádce služeb není co vytkout. Perfektní!!!

Mínusy:
Jde o věci, které cestovní kancelář nemůže ovlivnit. Např. ježci ve vodě nebo vosy na pláži. Jinak co se týká služeb cestovní kanceláře, žádné nedostatky nebo záporné stránky......prostě nejsou. Velká spokojenst.

Shrnutí:
Pefektní!!!Byli jsme velice spokojeni.

Eva 28. 8. 2018
jiří 28. 8. 2018

Plusy:
ck kancelář bez výhrad,zastupce taktéž bez vyhrad,majitelé ochotní mili taktéž v pohodě a lokalita také dobrá hezká a klidná a dobra občanská vybavenost blízko obchod tržnice restaurace benz.pumpa a hezké korzo u moře,jinak klidek a pohoda večerní programy u pláže

Mínusy:
nedoporučoval bych to dětem pláže silně kamenité a plné ježku! přece jsem nejel 1000km abych jezdil jinam na jiné plaže pokoje na ubytování male čili pidi tak pro 1.osobu vybavení v 21.stoleti muže byt alespon mikrovlnka neni tam televize ani radio!!!

Shrnutí:
výborná cestovka,ale asi jiná lokalita

24. 8. 2018

Shrnutí:
Dobrá a rychlá komunikace. Velmi příjemný a ochotný delegát přímo na místě pobytu. Ubytování odpovídalo popisu a fotografiím. Různé druhy pláží, moře čisté. CK i zájezd bych všem doporučila.

Mgr.Zd.Kunštátský 24. 8. 2018

Plusy:
Výborná práce delegáta p.Horáka!

Mínusy:
Narušení nočního klidu po 23.hod.veřejnou hudební produkcí 21.8.t.r.

Shrnutí:
Doporučuji už několik let...

OK 21. 8. 2018

Plusy:
jednání s CK bezproblémové, opravdu PRAVDIVÉ a důležité informace na přehledně sestaveném webu, pohodový delegát v místě, který není "vidět" ale poradí se vším co potřebujete

Mínusy:
není kde posedět s přáteli přímo u apartmánu

Shrnutí:
"Klidně s nimi jeď. Neošidí a nekecaj."

21. 8. 2018

Plusy:
Méně frekventované klidné místo

Mínusy:
Předpokládali jsme, že když je uvedeno, že je zde gril, dá se u něho i posedět, nepříjemně nás překvapilo, že tomu tak není.

David 16. 8. 2018

Plusy:
Ubytování splnilo očekávání, už jsem zde byl po třetí. Je tu to moc pěkné. Moc se mi líbí i celá vesnička Mandre. Je zde nádherná promenáda. Taková na celém ostrově Pag snad ani není. Novalja je moc veliká a Pag taky nic moc, aby jste měli restaurace krásně u moře.

Mínusy:
Je zde špatná pláž, vždycky autem přejíždíme jinam jako jsou: Čista Plaža, Sv. Duh, Zrče, Ručica, Jadra, Bošana. Zde v Mandre jsou moc velké kameny a je zde moc ježků. Nedá se zde ani pořádně házet s míčem a děti se tu nemohou moc vyblbnout. Ale to až tak nevadí, když stačí autem přejet pár km na jiné pláže.

Shrnutí:
Výborná a skvělá komunikace. Ochotný delegát, který nám zodpověděl vše na co jsme se ho zeptali.

13. 8. 2018
13. 8. 2018
Daniela Verčimáková s rodinou 10. 8. 2018

Plusy:
Vynikajúci pristup delegata na mieste v Mandre pana Radka. Slusný a láskavý prístup a dobre informovaný.

Mínusy:
Apartmany Sandra sú velmi malinke, naozaj vhodne len pre dvoch a nie troch a viac dovolenkujúcich. Nazvala by som ich štúdiami. Minigarzonkami. Uz vobec sa nehodi, aby sa v nich varilo, hoci s nepohodlim, sme to zvladli. Je pravda, ze ak je dovolenkujúci vacsinou na plazi, tak to "nevadi", ale......

Shrnutí:
Cestovka ma velmi milych a slusnych zamestnancov s kvalitnym pristupom a najma čestnym prístupom s naplnenymi požiadavkami.

milankov 8. 8. 2018