Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Sandra

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

Recenze

Veru 11. 7. 2019
Alena Pospíšilová a Martin Bacovský 9. 7. 2019

Plusy:
příjemný pobyt, ochotný delegát, čistý a krásně vybavený apartmán za příznivou cenu, čistá pláž i moře

Shrnutí:
Spolehlivá a kvalitní CK

Monika U. 5. 7. 2019

Plusy:
Ubytování odpovídalo popisu CK. Středisko Mandre je vhodné pro rodinnou dovolenou. Moře v tomto středisku je čisté.Dále ochotný a vstřícný delegát CK.

Mínusy:
Malé mínus za vybavení kuchyňské linky (chybí otvíráky na víno/pivo/konzervy, a také vařečky).

Shrnutí:
CK můžeme vřele doporučit. Komunikace rychlá a vstřícná. Nabídka odpovídá realitě. Rádi s touto CK vyrazíme znovu.

2. 7. 2019
Lenka Toušová 1. 7. 2019

Plusy:
komunikace s delegátem a jeho služba byla kvalitní, příjemná, vstřícná, jeho dostupnost a možná pomoc téměř neomezená časově. Domácí-majitelé apartmánového domu byli velice vlídní,vstřícní,pozorní a milí, také velice čistotní. Prostředí a okolí velice dobře udržované.

Mínusy:
v těsné blízkosti probíhají stavební práce při výstavbě dalších apartmánových domů, celodenně i o víkendech a svátcích tak klidný pobyt ruší zbíječky,rozbrušovačky, a další ruční el.nářadí a hlavně prach ze staveniště od 8 hod.ráno do 21.hodin večer. Apartmán nebyl vybaven pohodlným nábytkem, pracovní deska na kuchyňské lince měla na šířku rozměr cca 25 cm, málo na dva talíře za sebou.

Shrnutí:
CK bych doporučila upozornit klienta na skutečnou velikost apartmánu, tedy, že apartmán pro dva je opravdu velice malý, s velice maličkou koupelnou, v základním vybavení že není např. na balkóně ani markýza, ani slunečník, na plastové židle ani podsedák, v kuchyni ani prkénko na krájení a v koupelně ani světlo u zrcadla na oholení.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Bohužel, stavební práce by již dávno měly být dokončené, nebo alespoň pozastavené, vzhledem k probíhající turistické sezóně, ale neděje se tak. V tomto jsme malí páni. :-) Ohledně popisu apartmánů, určitě se budeme snažit polepšit. Majitelům, také předáme informace o chybějící vybavení. Mějte hezké léto.

Petra 24. 6. 2019

Plusy:
největší plus je delegát Radek Horák v Mandre, je to skvělý člověk na správném místě, a bez něj by Mandre nebylo Mandre, a Pag Pagem.

Shrnutí:
Super, doporučuji.

Miroslav Giertl 23. 9. 2018

Plusy:
Príjemné tiché miesto. Ostrov Pag je ostrov s možnosťou na výlety, pekná piesočnatá pláž pri Starej Novaliji

Mínusy:
Nič čo by stálo za zmienku...

Shrnutí:
Príjemné tiché miesto. Ostrov Pag je ostrov s možnosťou na výlety, pekná piesočnatá pláž pri Starej Novaliji

18. 9. 2018
Imrich Peter 17. 9. 2018

Plusy:
Serioznosť a spolahlivosť

Mínusy:
nemám záporné skúsenosti

Shrnutí:
Výborná cestovka a zájazd

Radovan Hrabák 14. 9. 2018

Plusy:
Ubytování odpovídá realitě.

Mínusy:
Nic

Shrnutí:
S touto CK jezdíme na dovolenou pravidelně. Vždy VŠE v pořádku. Velmi dobrá práce delegáta Radka v místě ubytování. Příští rok pojedeme zase. :-)

Petr Schildhabel 12. 9. 2018
Veronika 7. 9. 2018

Plusy:
Prítomnosť delegáta , vonkajšie žalúzie, prístup Ck

Mínusy:
Pri grile nám chýbalo sedenie, na oknách by mohli byt Sietky a horšie vankúše

Shrnutí:
Veľká spokojnosť

Monika Moravčíková 2. 9. 2018

Plusy:
Apartmán Sandra byl dokonale čistý a skvěle udržovaný. Majitel byl moc sympatický, stejně jako delegát. Fotografie, popis apartmánu i lokality skvěle odpovídal. Lokalila Mandre je pro klidnou rodinou dovolenou opravdu perfektní, proto jsme ji volili již podruhé a určitě ne naposledy :-) Nikdy předtím se nám nestalo, že by se nám někde líbilo natolik, že bychom jeli do zcela stejného místa znovu. Do Sandry na Pagu bychom ale jeli klidně stokrát a stále by se nám tam líbilo. Opravdu jsme byli moc spokojení.

Mínusy:
Jediným záporným bodem bych jmenovala check out v 9:00. Při cestování s dětmi vlastní dopravou je to poměrně šibeniční čas na to, aby se rodina stihla nasnídat, vypravit a apartmán uklidit. I když to na druhou stranu chápeme, protože apartmán si na čistotě opravdu zakládá a úklid nějakou dobu samozřejmě trvá. Zároveň chce majitel pokoj co nejdříve uvolnit pro nově příchozí hosty. Takže toto negativum chápeme a určitě se to dalo přežít :-)

Shrnutí:
Ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení. Majitelé se opravdu snaží, aby vše bylo TOP. Jsme přesvědčení, že se jim to daří. Víme, že ve dnech odjezdů je to trošku náročnější, ale opravdu je to z důvodu, že se musí uklidit více apartmánů a časově by se to nedalo stihnout tak, aby se na druhé straně dodržel čas nástupu. A abychom dodrželi standard úklidu, který je vysoký, je to takto nutné. Moc děkujeme za pochopení, přejeme hezké dny a těšíme se na další rezervaci.

Martin 30. 8. 2018

Plusy:
K nabádce služeb není co vytkout. Perfektní!!!

Mínusy:
Jde o věci, které cestovní kancelář nemůže ovlivnit. Např. ježci ve vodě nebo vosy na pláži. Jinak co se týká služeb cestovní kanceláře, žádné nedostatky nebo záporné stránky......prostě nejsou. Velká spokojenst.

Shrnutí:
Pefektní!!!Byli jsme velice spokojeni.

Eva 28. 8. 2018
jiří 28. 8. 2018

Plusy:
ck kancelář bez výhrad,zastupce taktéž bez vyhrad,majitelé ochotní mili taktéž v pohodě a lokalita také dobrá hezká a klidná a dobra občanská vybavenost blízko obchod tržnice restaurace benz.pumpa a hezké korzo u moře,jinak klidek a pohoda večerní programy u pláže

Mínusy:
nedoporučoval bych to dětem pláže silně kamenité a plné ježku! přece jsem nejel 1000km abych jezdil jinam na jiné plaže pokoje na ubytování male čili pidi tak pro 1.osobu vybavení v 21.stoleti muže byt alespon mikrovlnka neni tam televize ani radio!!!

Shrnutí:
výborná cestovka,ale asi jiná lokalita

24. 8. 2018

Shrnutí:
Dobrá a rychlá komunikace. Velmi příjemný a ochotný delegát přímo na místě pobytu. Ubytování odpovídalo popisu a fotografiím. Různé druhy pláží, moře čisté. CK i zájezd bych všem doporučila.

Mgr.Zd.Kunštátský 24. 8. 2018

Plusy:
Výborná práce delegáta p.Horáka!

Mínusy:
Narušení nočního klidu po 23.hod.veřejnou hudební produkcí 21.8.t.r.

Shrnutí:
Doporučuji už několik let...

OK 21. 8. 2018

Plusy:
jednání s CK bezproblémové, opravdu PRAVDIVÉ a důležité informace na přehledně sestaveném webu, pohodový delegát v místě, který není "vidět" ale poradí se vším co potřebujete

Mínusy:
není kde posedět s přáteli přímo u apartmánu

Shrnutí:
"Klidně s nimi jeď. Neošidí a nekecaj."