Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Roza

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

Recenze

16. 8. 2018
7. 8. 2018
Ack 3. 8. 2018

Plusy:
Ck rychle a ochotne reaguje, ma skvelou pripravu na cestu, prijemny a ochotny delegat.

Mínusy:
S ubytováním jsme byli vcelku spokojeni. Nemile nás překvapila přeplněnost pláží v místě a docela málo míst s dobrým vstupem do vody pro děti. Řešili jsme dojížděním na Čistou pláž vzdálenou zhruba 7km. To jsou ovšem dalsi finance navic za parkovne.

27. 7. 2018
FANOUS 25. 7. 2018

Plusy:
Mazimalni spokojenost s komunikaci s CK a s delegatem

Mínusy:
Apartmany a vybaveni chatraji,z plaze se ztraceji osusky,podusky,zustava neporadek z nocnich party po omladine.

Shrnutí:
Doporucuji

24. 7. 2018

Mínusy:
Záporné stránky nemám. Jen bych zmínila, že veškeré lodní výlety z oblasti Mandre, Pagu, které můžeme vidět na web stránkách, již nejsou možné. Škoda, že se o tom člověk dozví až na místě. Přece jen Mandre není veliké a takové povyražení by bylo příjemné.

Adam Nešpor 17. 7. 2018

Plusy:
Perfektní CK

Mínusy:
U námi zakoupeného apartmánu chyběly jen údržbové drobnosti. Vrzajici kliky,dřezová baterie hodně volná,prasklé plastové židle. Chtělo by to údržbáře, který by to kontroloval.

Shrnutí:
CK maximálně výborná,všem doporučuji.

Reakce CK Novalja
Hezký den, děkujeme za připomínky, které předáme majitelce. Všeobecně platí, že pokud je v místě pobytu delegát, dají se případné nedostatky, které by měly rušit dovolenou, nahlásit i jemu.

M 10. 7. 2018
Vít Pavera 10. 7. 2018

Plusy:
Velice ochotný a příjemný pan delegát, který byl kdykoliv připraven pomoci a poradit. Pěkné ubytování. Tiché, klidné prostředí. Určitě se rádi vrátíme.

Mínusy:
Moře u apartmánu nebylo moc vhodné, pro děti, kousek od břehu už bylo hluboko. Řešili jsem přejezdem na jiné pláže (přesun autem cca do 15 min) V apartmánu problém s teplou vodou, pan delegát ochotně a rychle vyřešil s paní domácí. Bylo vidět, že apartmán ještě není dokončen, např. nepřipojená digestoř, nedodělaná koupelna. Ale nic z toho nás nijak neomezovalo.

Shrnutí:
Jeli jsme do Chorvatska poprvé, takže jsme ocenili velmi dobrou komunikaci a dostatek informací včetně rad na cestu. S pobytem jsme celkově byli velmi spokojeni a určitě se sem rádi vrátíme.

9. 7. 2018
MT 3. 7. 2018
26. 6. 2018
Jarda S. 14. 1. 2018

Plusy:
báječný delegát prostorný apartmán krásné prostředí městečka Mandre a celého ostrova Pag

Mínusy:
drobné nedostatky v apartmánu (praskle zarovky, vybite baterky v ovladacich), ale v žádném případě to nenarušilo dojem z pobytu

Shrnutí:
- výborná CK

8. 10. 2017
Radka 5. 10. 2017

Plusy:
výborná komunikace s CK - rychlé odpovědi, nic nebyl problém, vše odpovídalo popisu, cena zájezdu velmi dobrá, před odjezdem přišly podrobné pokyny a rady k cestě a dané oblasti. Příště určitě opět využijeme.

Shrnutí:
vše super, vřele doporučuji

J. K. 26. 9. 2017

Plusy:
Komunikace s CK Novalja 100%. Velmi ochotné pracovnice. Velmi příjemný a ochotný delegát p. Horák.

Shrnutí:
CK doporučuji, jedná se o spolehlivou CK ( služeb využíváme od r. 2004 pravidelně). Nikdy se nestalo, že by bylo něco jinak, než bylo domluveno.

Marcel 20. 9. 2017

Plusy:
Velmi dobře zpracované podklady a vstupní informace k cestě autem i samotnému zájezdu. Mandre je opravdu krásná a klidná destinace. Ubytování, alespoň v našem případě, bylo skutečně u moře a pláž (spíše místo vydlážděné štípaným kamenem) výborné.

Shrnutí:
Dovolená v krásném místě Mandre na ostrově Pag. Klidné místo s křišťálovým mořem, hezkými miniplážemi. Očekávejte klidné místo bez nočního života. Ze strany CK je velmi dobře zpracován itinerář k cestě autem a komunikace s CK bez problémů. V našem případě ubytování v naprosté blízkosti moře - neočekávejte luxus, ale zcela vyhovující standard vybavenosti apartmánu.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za recenzi na ubytování v apartmánu A2 v domě Roza. Blízkost moře, jeho čistota a průzračnost jsou zde skutečně výjimečné. Jsme rádi, že se Vám dovolená v Mandre líbila a budeme se těšit v budoucnu zase na viděnou!

Jana a Pavel Janoštíkovi 20. 9. 2017

Plusy:
Mandre je pěkná a klidná lokalita. Apartmán Silváno má krásnou polohu přímo u moře. Proto jsme tam byli už mnohokrát.

Mínusy:
Nevím proč, ale musím napsat, že apartman kam jezdíme chátrá. Jako by mu chyběla údržba.

Shrnutí:
Cestovní kancelář je velmi solidní, jsme s ní spokojeni.

Lumír 12. 9. 2017

Plusy:
klidné středisko

Mínusy:
neodvětraná koupelna - větrání do kuchyně,chybí mikrovlnná trouba a Wi-Fi

Shrnutí:
mohu doporučit

Reakce CK Novalja
Dobrý den, v tomto domě je WIFI dostupná jen v apartmánech A2 a A6. V apartmánu A8, kde jste byli ubytovaní, bohužel WIFI dostupná není. Tyto informace jsou u domu Roza uvedené na našich stránkách. Vaše připomínky a náměty na zlepšení však majitelce apartmánů předáme.

Gabriela 10. 9. 2017

Plusy:
Kdysi nám apartmány Silvano/Roza doporučili přátelé. Každý rok vybíráme nové místo pro dovolenou.. poslední 4 roky jsme skončili tady :-)

Mínusy:
Majitelé by mohli začít trochu investovat do apartmánů a sem tam něco opravit & doplnit. Bohužel se některé věci/vybavení rozpadá - nádobí, vybavení kuchyně, stolu na terase odpadávala noha, atd. Loni u apartmánu vedle bylo něco podobného - problémy s wc, některé vybavení kuchyně se rozpadalo. Předloni taky - problémy v koupelně, opět vybavení kuchyně. Taky by to chtělo lépe čistit koupelnu.. je zde minimální nebo žádná možnost větrání, takže bývá plíseň v rozích.

Shrnutí:
Příjemné místo pro klidnou dovolenou. Doporučuji!