Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Roza

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

Recenze

Pavel 11. 8. 2020

Mínusy:
Neodpovída vzdálenost na propagačních materiálech od moře k apartmánu. Moře bylo dál než se uvádi. Byli jsme nespokojení s celkovým úklidem celého apartmánu, jak ve vnitř, tak na terase. Doporučil bych o doplnění mikrovlné trouby.

Shrnutí:
Jednáni s CK na výborné úrovni. Navrhuji opravit a upřesnit údaje na propagačních materiálech i na internetu. Majitelka by měla zlepšit úklid apartmánů. Ale i s těmi výhradami, pobyt doporučuji.

Jiří 11. 8. 2020

Plusy:
Kladná zkušenost s CK. Sleva zájezdu. Blízko pláže.

Mínusy:
Mandre se rozrůstá, pláže se postupně přeplňují.

Shrnutí:
Mohu doporučit. Spokojen.

Pavel Štáb 11. 8. 2020

Plusy:
Vyčerpávající objem dokumentů ve věci zájezdu. Kompletní servis ze strany CK. Maximální komunikativnost a vstřícnost.

Mínusy:
Nedostatečně vybavená kuchň v apartmánu, kde jsme byli ubytováni: např.: chyběla mikrovlnka, trouba na pečení, pokličky, struhadlo, pánvička, vadná varná konvice apod. Ručníky byly staré, děravé, osuška nebyla. Na terase chyběla markýza, nedalo se posedět odpoledne ve stínu.

Shrnutí:
Ze strany CK k zákazníkům nadstandartní přístup, hodnotíme výborně. Ze strany poskytovatele ubytování se objevilo několik menších nedostaků (viz výše). Je to škoda, maličkosti můžou pokazit celkový dojem, protože ubytování, okolí, pláž a vše ostatní bylo perfektní.

Václav Vaidl 4. 8. 2020
Petr 28. 7. 2020

Plusy:
Velmi dobrá komunikace od cestovní kanceláře ohledně informací a dotazů. Delegát byl velmi příjemný, znalý, dokázal poradit a doporučit velmi zajímavé věci. Hezká destinace pro dovolenou.

Mínusy:
Špatně umístěná poloha, ubytování - špatně zapsaný apartmán. Pokoj neodpovídal fotografiím na webu...Ubytování bylo ve stavu "rozdělané" tzn. kabely pro světlo v koupelně trčely ven ze zdi, z pěti vypínačů pro světla - funkční maximálně dva, utrhané lišty od plovoučky na zemi. Atp..

Shrnutí:
Určitě bych doporučil tuto cestovní kancelář, je zde velice dobrá a rychlá komunikace, což je víc než příjemné, pokud se řeší detaily nebo problémy.

30. 6. 2020
30. 6. 2020
11. 9. 2019
Áďa 10. 9. 2019

Plusy:
zájezdy jsou od NE do NE, což by mělo být lepší hlavně pro cestu, ale i pro to, že si prodloužíme vždy dovolenou o víkend před :)

Mínusy:
o žádných nevím

Shrnutí:
s touto cestovkou jsme nadmíru spokojeni - skvělá a hlavně okamžitá komunikace

Miroslav V. 3. 9. 2019

Plusy:
Blízkost moře, klidné letovisko.

Mínusy:
Absence okna v ložnici,nedovirajici chladnička , zničená podlaha v obývacím pokoji,špinavá okna.

Pavel 28. 8. 2019

Plusy:
Příjemné ubytování a velice ochotná paní domácí.

Mínusy:
Drobné nedorozumění ve fakturaci zájezdu. Vše se vyřešilo.

Špliňová 21. 8. 2019

Plusy:
Výborně zpracované propozice k cestě autem na místo určení. Příjemný delegát.

Pavel 8. 8. 2019

Plusy:
Penzion v blízkosti moře,města a v klidné části .

Mínusy:
Asi žádné úplná spokojenost pro klidnou rodinou dovolenou.

Shrnutí:
Jeli jsme s CK poprvé a jsme moc spokojeny.Zajezd do Mandre mužem jen a jen doporučit .

7. 8. 2019
Kolodějová 6. 8. 2019

Plusy:
Měli jsme apartmán A10, ve kterém jsme byli maximálně spokojení. Apartmán je nový, krásný, čistý. Pokud nechcete přímo vařit, ale pouze ohříváte, je vybavení dostačující. Terasa je stinná, což nám vyhovovalo hlavně přes poledne kdy jsme na ni obědvali. Rozkládací gauč neproleželý, takže se na něm dalo docela dobře vyspat. K moři to bylo opravdu kousíček a pláž byla nádherná, terásky s malými kamínky, dokola zeleň a palmy, které dopoledne stínily. Moře krásné čisté. U naší pláže celkem rychlý vstup do moře, ale i tak si děti vyhrály. Popis Vaší CK odpovídal skutečnosti. Delegát, pan Horák je úžasný, příjemný člověk, s čímkoli jsme se na něj obrátili, všechno zařídil, vysvětlil a pomohl. Potkávali jsme jej téměř každý den, takže ne jenom na domluvené první schůzce u apartmánů, ale opravdu se staral a kontroloval. Absolvovali jsme s ním prohlídku sýrárny a můžeme doporučit, hlavně ochutnávka byla výborná :-) Celkově jsme byli opravdu moc spojení jak s ubytováním tak i s přístupem CK. Oceňujeme také vyčerpávající informace k cestě na ostrov, které jsme obdrželi před odjezdem.

Mínusy:
Záporného nemáme nic. Snad jedině by bylo fajn, kdyby paní majitelka doplnila apartmán o mikrovlnku, ale i bez ní se to dá vydržet :-)

Shrnutí:
CK bychom určitě doporučili, komunikace výborná, delegát skvělý.

Keki 6. 8. 2019

Plusy:
Vše odpovídalo, tak jak bylo inzerováno. Výborný pan delegát(Horák). Maximální spokojenost, nemáme co vytknout.

Mínusy:
nemáme žádné

Shrnutí:
vše na 1*

Miloš Beznoska 30. 7. 2019

Plusy:
Ve stejné lokalitě jsem byl již druhý rok po sobě. Minulý rok apartmán A10 nyní A7 dům Roza. Jsem nespokojený s kvalitou ubytování. Apartmán A10 byl minulý rok nově zrekonstruovaný a rapidně se lišila kvalita ubytovaní. Apartmán byl čistý a kvalita nábytku byla lepší. A7 zdi byly špinavé, všude po zdech rozmazaný zabitý hmyz od předchozí klientů a to myslím velké množství. Rozkládací sedačka proleželá a vrzající. Rozbité ovladače na ovládání venkovních žaluzií, tak že jsem se skoro štítil je vzít do ruky. Tak jak to kdysi postavili, tak na apartmán nikdo ani nesáhl. Ze zdi koukají dráty od elektriky které jsou zaizolované. Elektrický vařič je nutné používat přes prodlužovačku elektriky. Podotýkám že jsem zde byl s malými dětmi a toto je velice nebezpečné. Byl jsem zde 14 dní. Paní pokojská nám měla po týdnu vyměnit alespoň povlečení a vytřít apartmán. To se nekonalo, mezi dveřmi mi předala pár nových prostěradel a ručníků. staré jsem musel odnést před její partmán ve spodní části budovy. Postele jsem si musel převléct sám, vytřít také. Do lokality jsem jel podruhé, jelikož se jednalo o klidnou lokalitu a pěkné místo pro děti. Tetno rok se situace v MAndre rapidně zhoršila. Na pláži pod apartmánem do 3 do rána mládež vyřvávala tak, že se nedalo hovořit o rušení nočního klidu, ale spíše o diskotéku na pláži. Toto se konalo téměř každý večer. Toto však nelze ovlivnit Vaší CK. Zpětnou vazbu však můžete předat majiteli apartmánu. Pokud to tímto způsobem půjde dál, tak můžete počítat s tím, že se Vám sem zákazníci vracet nebudou a po zveřejnění mojí recenze např. na tripadvisoru nebo googlu už vůbec ne. Budu žádat kompenzaci od Vaší CK, kontaktuji Vás emailem.

Katarina Tokarova 30. 7. 2019

Plusy:
Všetko bolo super vybavené o nič som sa nemusela starať ! Komunikácia s cestovnou agentúrou bola super , rýchla a veľmi milý personál !

Mínusy:
Žiadne

Shrnutí:
Určite odporúčam ! Spoľahlivý ! Nemám čo podotknúť Keby som ešte mala ísť do Chorvátska určite cez turo agentúru !

Michaela 15. 7. 2019

Plusy:
Apartmány Roza mají výbornou polohu, protože jsou nejblíže k moři a také do obchodu či do pekárny je to blízko. Příjemný je také výhled na moře. Byli jsme také velmi spokojeni se službami šikovného pana delegáta (pana Horáka), který je vždy ochotný pomoci s kterýmkoli problémem.

Mínusy:
Letos nám v apartmánu Roza velmi chyběla na balkóně markýza, která zde dříve bývala. Apartmán se přes den hodně vyhřál a pak jsme museli využít klimatizaci, která se platí navíc. Také zde bylo letos méně nádobí na vaření. Chyběli hlavně pokličky na hrnce. Byla tam pouze jedna.

Shrnutí:
CK je skvělá, spolehlivá a její služby jsou vynikající. U apartmánů Roza bych ocenila lepší vybavení. Cena za pobyt není zrovna malá.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, mrzí nás, že ubytování nebylo úplně dle vašich představ. Samozřejmě majitelce vše předáme a budeme s ní jednat o doplnění všeho, co jste uvedla. Děkujeme a přejeme hezký zbytek léta.