Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Roza

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

Recenze

1. 8. 2021
V. Žurek 28. 7. 2021

Plusy:
Městečko Mandre opravdu patří hodně rodinám s dětmi, takže večer je v oblasti opravdu klid. Je zde několik restaurací, které jsou sdružené v jedné části, takže to není o nějakém extra objevování. Určitě můžeme doporučit novou restauraci Summer, která je v severní části na pobřeží. Částečně funguje jako streetfood a částečně jako ala carte. Dobré ceny a skvělé jídlo.

Mínusy:
I přesto, že jsme měli apartmán po rekonstrukci, bylo zde spousta drobností, které nás štvaly a je to hodně o přístupu majitele k pronájmu (možná díky tomu, že je to přes CK než individuální dohoda, nedokážu posoudit). Opravdu miniaturní kuchyňská linka, na které se opravdu vaří náročně, chybějící odkapávač na nádobí, omezené množství kuchyňského vybavení, každý jeden malý ručník, kousek toaletního papíru atd... Již máme zkušenosti s jinými majiteli z jiných oblastí a víme, že to jde udělat tak, že je to skvělé... Toto bylo takové rozpačité. Ale ano, CK na to upozorňuje ve svých pokynech na cestu, bohužel nepřehánějí...

Shrnutí:
Celkově jsme byli s místem spokojení, ale nevíme jestli se sem ještě někdy vrátíme... Měli jsme z toho smíšené a drobet "stísněné" pocity. Nicméně kdo hledá klid, možnost parkování hned u domu, posezení s grilem, opravdu kousíček k moři, tak to je fajn... Rozhodně bychom nyní vzali tuším že apartmán 3, který byl skoro u vody, prostornější s pěknou koupelnou a příjemným posezením...

Micheala 20. 7. 2021

Plusy:
Pěkné ubytování, výhodná poloha, pěkné okolí, skvělý pan delegát Radek.

Mínusy:
Městečko se rychle rozrůstá a již zde není takový klid a pohoda, jako dřív. Každým rokem to "houstne" více a více. :( To samozřejmě nemá nic společného s Vaší CK - vy jste skvělí stále!

Shrnutí:
Nejlepší CK pro Chorvatsko! Skvělá spolupráce, maximální informace, maximální péče o klienty.

20. 7. 2021

Plusy:
komunikácia s CK

Mínusy:
podmienky pri storno rezervácie

29. 6. 2021

Plusy:
Blízká pláž, málo rušné středisko

29. 6. 2021
Yaroslav Gerlivanov 15. 9. 2020

Plusy:
Spolehlivost, veškeré podklady k zájezdu mi přišli včas, informace byli stručné a jasné.

Mínusy:
Apartmán by potřeboval větší údržbu.

Shrnutí:
Nemám žádné námitky, vše proběhlo dle očekávání. Špatný výběr exkurzi, ale pochopitelně vzhledem k pandemii se to dá pochopit.

1. 9. 2020
Miloš 26. 8. 2020
Pavel 11. 8. 2020

Mínusy:
Neodpovída vzdálenost na propagačních materiálech od moře k apartmánu. Moře bylo dál než se uvádi. Byli jsme nespokojení s celkovým úklidem celého apartmánu, jak ve vnitř, tak na terase. Doporučil bych o doplnění mikrovlné trouby.

Shrnutí:
Jednáni s CK na výborné úrovni. Navrhuji opravit a upřesnit údaje na propagačních materiálech i na internetu. Majitelka by měla zlepšit úklid apartmánů. Ale i s těmi výhradami, pobyt doporučuji.

Jiří 11. 8. 2020

Plusy:
Kladná zkušenost s CK. Sleva zájezdu. Blízko pláže.

Mínusy:
Mandre se rozrůstá, pláže se postupně přeplňují.

Shrnutí:
Mohu doporučit. Spokojen.

Pavel Štáb 11. 8. 2020

Plusy:
Vyčerpávající objem dokumentů ve věci zájezdu. Kompletní servis ze strany CK. Maximální komunikativnost a vstřícnost.

Mínusy:
Nedostatečně vybavená kuchň v apartmánu, kde jsme byli ubytováni: např.: chyběla mikrovlnka, trouba na pečení, pokličky, struhadlo, pánvička, vadná varná konvice apod. Ručníky byly staré, děravé, osuška nebyla. Na terase chyběla markýza, nedalo se posedět odpoledne ve stínu.

Shrnutí:
Ze strany CK k zákazníkům nadstandartní přístup, hodnotíme výborně. Ze strany poskytovatele ubytování se objevilo několik menších nedostaků (viz výše). Je to škoda, maličkosti můžou pokazit celkový dojem, protože ubytování, okolí, pláž a vše ostatní bylo perfektní.

Václav Vaidl 4. 8. 2020
Petr 28. 7. 2020

Plusy:
Velmi dobrá komunikace od cestovní kanceláře ohledně informací a dotazů. Delegát byl velmi příjemný, znalý, dokázal poradit a doporučit velmi zajímavé věci. Hezká destinace pro dovolenou.

Mínusy:
Špatně umístěná poloha, ubytování - špatně zapsaný apartmán. Pokoj neodpovídal fotografiím na webu...Ubytování bylo ve stavu "rozdělané" tzn. kabely pro světlo v koupelně trčely ven ze zdi, z pěti vypínačů pro světla - funkční maximálně dva, utrhané lišty od plovoučky na zemi. Atp..

Shrnutí:
Určitě bych doporučil tuto cestovní kancelář, je zde velice dobrá a rychlá komunikace, což je víc než příjemné, pokud se řeší detaily nebo problémy.

30. 6. 2020
30. 6. 2020
11. 9. 2019
Áďa 10. 9. 2019

Plusy:
zájezdy jsou od NE do NE, což by mělo být lepší hlavně pro cestu, ale i pro to, že si prodloužíme vždy dovolenou o víkend před :)

Mínusy:
o žádných nevím

Shrnutí:
s touto cestovkou jsme nadmíru spokojeni - skvělá a hlavně okamžitá komunikace

Miroslav V. 3. 9. 2019

Plusy:
Blízkost moře, klidné letovisko.

Mínusy:
Absence okna v ložnici,nedovirajici chladnička , zničená podlaha v obývacím pokoji,špinavá okna.