ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A2 pro 2–4 osoby,
dolní budova - přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky (délka 200 cm, šířka 160 cm), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 120 cm) pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, venkovní terasa s plastovým nábytkem, částečný výhled na moře. Bez klimatizace.
Vstup do apartmánu je z přízemí, ale apartmán je zapuštěn do svahu a má jen malá okna. Posezení je na terase u vstupu do apartmánu.

apartmán A4 pro 4–5 osob,
dolní budova - 1. poschodí

2 ložnice - jedna se dvěma lůžky (délka 200 cm, šířka 160 cm), druhá se třemi lůžky (každé 190 x 80 cm), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar, varná konvice, myčka), široká chodba, sociální zařízení s vanou a WC, prostorná terasa s výhledem na moře. Klimatizace (v ceně). V apartmánu je TV, ale lze použít pouze v propojení s vlastním zařízením (bez záruky).

apartmán A6 pro 4-5 osob,
dolní budova - 2. poschodí

2 ložnice - jedna ložnice se třemi lůžky, druhá ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice, mikrovlnná trouba), prostorná chodba, sociální zařízení se sprchou, prostorná terasa s plastovým nábytkem, s krásným výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

apartmán A7 pro 2–4 osoby,
horní budova - přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky (jedna z ložnic nemá okna), vybavená kuchyň (lednička, varná konvice, trouba) sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, venkovní terasa s dřevěným nábytkem, částečný výhled na moře. Klimatizace (v ceně). V apartmánu je TV, ale lze použít pouze v propojení s vlastním zařízením (bez záruky).

apartmán A8 pro 4–5 osob,
horní budova - přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky (manželská postel: délka 190 cm, šířka 160 cm; dvě lůžka vedle sebe: délka 190 cm, šířka 180 cm), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 120 cm) pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, venkovní terasa s dřevěným nábytkem, částečný výhled na moře. Klimatizace (v ceně).
V apartmánu je TV, ale lze použít pouze v propojení s vlastním zařízením (bez záruky).

Maximální kapacita apartmánu A8 je 5 osob (vč. dětí do 3 let)!

apartmán A9 pro 2–4 osoby,
horní budova - přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky (délka 190 cm, šířka 180 cm), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 160 cm) pro 1–2 osoby, sociální zařízení s vanou a WC, venkovní terasa s plastovým nábytkem. Klimatizace (v ceně). Vlastní gril za domem.
V apartmánu je TV, ale lze použít pouze v propojení s vlastním zařízením (bez záruky).

apartmán A10 pro 2–4 osoby,
horní budova - 1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky (délka 200 cm, šířka 160 cm), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1–2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s dřevěným nábytkem, výhled na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).