Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Mandre 12

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

Recenze

Lucka B. 19. 7. 2019

Plusy:
rozhodně komunikace, vždy jsem dostala hned odpověď.

Klíča 9. 9. 2018
Veronika Picková 3. 9. 2018

Plusy:
Všechny informace od CK byly pravdivé, spolehlivé. Uvítali jsme možnost setkat se s delegátem a dozvědět se možnosti výletů na ostrově a ostatní zajímavosti.

Mínusy:
Žádné.

Shrnutí:
Seriózní CK ochotná odpovídat na dotazy a rychle řešit problémy.

sgt. Bobo 31. 8. 2018
David Veselý 30. 8. 2018

Plusy:
Perfektní a rychlá komunikace při zařizování zájezdu.

Mínusy:
Žádné, vůbec žádné.

Shrnutí:
CK Novalja jedná na vysoké úrovni a dělá maximum pro spokojenost klienta. Nebál bych se tuto cestovní kancelář komukoliv doporučit.

Barteš 30. 8. 2018

Plusy:
Místo v destinaci

Shrnutí:
Kvalita za rozumné peníze

Pavel 23. 8. 2018

Plusy:
Na místě Vše odpovídalo realitě. Ochota a vstřícnost delegáta na místě.

Mínusy:
V době objednání (i placení) zájezdu bylo v nabídce kanceláře uvedeno že v apartmánu je klimatizace(ostrov PAG, apartmán MANDRE 12). Po příjezdu na místo jsme dostali kartu ke klimatizaci, která byla ale nabita pouze na 8 hodin denně (toto už bylo uvedeno i na stránkách CK). Na toto jsme upozornili delegáta, který slíbil že se poptá na centrále, ale do konce pobytu se nic nevyřešilo. Nakonec jsme si přikoupili hodiny (cca za 500,-kč)a užili jsme si krásnou a pohodovou dovolenou. Jedná se o pár stokorun, ale byl to výdaj navíc, který malinko pokazil dojem z jinak parádní dovolené.

Shrnutí:
Doporučuji CK

Reakce CK Novalja
Dobrý den, velmi děkujeme za hodnocení. Ohledně klimatizace - opravdu je to tak, že původně jsme uváděli informaci, že klimatizace je kompletně v ceně, Bohužel se jedná o chybu majitelky, která - bez předchozího upozornění - změnila používání klimatizace. Na zmiňovanou nabitou kartu a danou dobu. Moc nás mrzí toto nedopatření. Rádi Vám vyšší výdaj budeme kompenzovat. Jakmile si vybere dovolenou pro rok 2019, částku 500 Kč vám odečteme. Těšíme se příští rok a omlouváme se za komplikace.

Lucie Dvořáková 21. 8. 2018

Plusy:
vše v pořádku, nemám co dodat

Shrnutí:
CK nemám co dodat, vše bylo splněno, tak jak mělo. Jediné co bych vytkla je, že jsme měli uvedeno u apartmánu klimatizaci zdarma, ale měli jsem zdarma 10hodin denně, což jsme nevěděli a ani paní majitelka nás na to neupozornila, v noci bylo dost horko, tak jsme si klimatizaci pouštěli i na noc, proto jsme hodiny měli po pěti dnech vyčerpané....To je jediné nedorozumění a bylo by asi fajn, to upravit :-)

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení a zároveň se moc omlouváme za nedopatření s využitím klimatizace. Opravdu je to tak, že původně byla uvedena informace, že klimatizace je v ceně. Bohužel chybou majitelky (neoznámila nám změnu systému), se stalo to, že klimatizaci začala omezovat, a začala využívat nabitou kartu na danou dobu. Moc nás to mrzí a doufáme, že jinak dovolená byla krásná. Opět se budeme těšit.

6. 8. 2018

Plusy:
Rychlé objednání. Rychlé vyřízení.

Mínusy:
Nic závažného. Jen by to chtělo aktualizaci výletů lodí.

Haninka 29. 7. 2018

Plusy:
blízkost moře,pláže,centra města,klidné místo ubytování

Mínusy:
Snad jen, že se muselo ráno "zabrat" místo na pláži,kolem desáté hodiny už to bylo horší.

Shrnutí:
Výborný relax,klidek v nádherné krajině.

23. 7. 2018
8. 7. 2018

Plusy:
jednoduchost komunikace, informace kompletní a včas

Mínusy:
ubytování neodpovídalo ceně. Byt pod střechou s omezeným použitím klimatizace na 10h za 7nocí??? Mizerná zvuková izolace apartmánu. Ubytování hezkéna fotkách, v reálu jen generátor peněz bez kvality.

Shrnutí:
neprověřené ubytování, skryté pasti. Dobrá komunikace

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Moc se omlouváme za nedopatření s klimatizací. Majitelka změnila systém v poskytování této služby a neinformovala nás. Nadále jsme s ní domluvili využití 8 hodin klimatizace denně zdarma. Víme, že už máte dovolenou za sebou, proto se ještě jednou omlouváme.

Agnes35 4. 9. 2017

Plusy:
Nádherné ubytování v čistém a klidném prostředí. Popis cesty od CK naprosto srozumitelný. Mandre je krásné klidné letovisko, které doporučuji rodinám s dětmi narozdíl od Novalji. Kde nám vadily davy opilých návštěvníků boat párty. Kteří se chovali jak zvěř.

Mínusy:
Jen pláže přímo v Mandre nás neoslovily. Ale nám to nevadilo, autem jsme projeli celý ostrov, kde je krásných pláží velké množství. Ideální na šnorchlování.

Shrnutí:
Určitě doporučuji. A pokud se budem rozhodovat příště o zahraniční dovolené určitě využijeme služby CK Novalja.

Martina 31. 8. 2017

Plusy:
Komunikace s CK výborná, snažili jste se nám vyjít ve všem vstříc, žádný problém, perfektní popis cesty. Apartmán Mandre 12 až neuvěřitelně čistý, doslova naleštěný, maximální spokojenost!!! Dokonce je apartmán A7 v podkroví ve skutečnosti prostornější, než se jeví na vašich fotografiích. Majitelka velmi příjemná, milá. Krásný výhled na moře z terasy.

Mínusy:
S CK nebyl žádný problém, vše odpovídalo, jen městečko Mandre nás naprosto nezaujalo, spousta ježků, pláže malinké, spíše mola, všude kameny, barva moře taky nic zvláštního, nicméně jako výchozí bod pro prozkoumání celého Pagu bylo Mandre nakonec velice šikovné, všude bylo v podstatě blízko.

Shrnutí:
Dovolenou jsme si velice užili, ačkoli Mandre není místo, kam bychom se vraceli. To jsme ale vyřešili tím, že jsme celý týden jezdili různě po ostrově. Pag je překrásný, našli jsme hned několik úžasných pláží, kde jsme navíc byli v srpnu takřka sami, moře průzračné, všude okolo zvláštní jakoby pouštní krajina, cena za zájezd nebyla nijak vysoká, maximální spokojenost!!!!

bbb 6. 8. 2017
Miloslav Hanzal 26. 7. 2017
Dan 25. 7. 2017
jklozova 18. 7. 2017

Plusy:
naprosto perfektní, čistý apartmán..

Mínusy:
Pláž není vhodná pro malé děti, ježci již 2 metry od břehu.

Ivan 17. 7. 2017

Plusy:
Rychlost a efektivita jednání

Majkl 22. 8. 2016

Mínusy:
Jediná chyba která mě mrzela, že byla uvedena vzdálenost od moře 80m. Bylo to minimálně 150m.Nevadí mi dojít si k vodě 150m, ale když je to minimálně 150m, tak tam nebudu uvádět 80m.To je skoro jednou tolik. Děkuji

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Hledali jsme nyní vzdálenost od domu a musíme se omluvit - dům je opravdu 150 m od moře. Tuto informaci si opravíme, a vám děkujeme za upozornění. Došlo k chybně v zapsané vzdálenosti. Snažíme se, aby informace odpovídaly. Doufáme, že to nezkazilo dojem z dovolené. Mějte hezký zbytek léta.