ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Mandre 12

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

Recenze

(5 z 5)
Vercak 31. 8. 2021

Plusy:
Vše bylo super!

Mínusy:
Vše bylo super!

Shrnutí:
Vše bylo super!

(4.75 z 5)
Dušan 30. 8. 2021
(4.4 z 5)
Jarmila 25. 8. 2021

Plusy:
Ubytování splnilo naše očekávání, nelze mu nic vytknout. Paní majitelka velice milá.

Mínusy:
Jediné záporné stránky lze zmínit kvalitu pláže a to velmi málo stinných míst - stromů v okolí pláže, ale obávám se, že to nemůže CK ovlivnit :-).

Shrnutí:
S dovolenou jsme byli moc spokojeni, ubytování skvělé, CK mohu doporučit.

(4.4 z 5)
Pavel 24. 8. 2021

Plusy:
Paní domácí byla velice ochotná, příjemná, pomohla ochotně i nad rámec. S CK je velice dobrá domluva i komunikace. Dostali jsem velice prakticky popsanou cestu i další užitečné rady/informace od CK.

Mínusy:
Frekventovanější lokalita

Shrnutí:
Doporučuji

(4.83 z 5)
Blanka 4. 8. 2021

Plusy:
Vše krásné vysvětleno a připraveno pro příjezd. Jsem velmi spokojená

Shrnutí:
Doporučuji

(4.83 z 5)
Hanka 3. 8. 2021

Plusy:
1) skvělá komunikace a organizace ze strany CK 2) na místě nás čekala usměvavá paní domácí, která v domě bydlí a apartmán byl již připraven k nastěhování 3) ubytování nemohu hodnotit jinak než 5 * - čistý, velký apartmán (A6). Velká spokojenost. Krásný výhled na moře. Postele velké, jen na mě měkčí matrace, ale každému vyhovuje něco jiného. 4) v průběhu pobytu jsme dostali od paní domácí malé pozornosti - jeden den přinesla domácí rajčata a cuketu, jindy čerstvě upečenou buchtu a při odjezdu malý dárek. 5) velmi dobře jsme se najedli v restaurantu Summer TOTO UBYTOVÁNÍ DOPORUČUJI

Mínusy:
1) nestačily nám volné hodiny klimatizace a museli jsme na 2 dny dokoupit. Ocenila bych klimu zdarma po celý den. V termínu pobytu bylo hrozné vedro a i v noci a apartmán se moc nenachladil za těch 8h. 2) dovolená rychle utekla ????

Shrnutí:
S CK Novalja jsme byli již min. 5x a vždy spokojenost. Skvělé ceny, široká nabídka ubytování a hlavně rychlá komunikace a perfektní organizace zájezdu. V Mandre k dispozici delegát, což oceňuji pro ty, co neumí řeči a potřebují v případě nouze pomoci.

(3.67 z 5)
David 27. 7. 2021

Plusy:
Ochota sehnat náhradní ubytování v Mandre.

Mínusy:
Hledali jsme na poslední chvíli. Našli jsme vhodné ubytování, ale komunikace byla opožděná a volný apartmán Denis v Povljaně už potom nebyl volný. Byli jsme se do Povljany podívat na výlet. Apartmán pod názvem Denis neexistuje a nese název Marijana, tak jak v roce 2017 kdy jsme tady byli ubytování. Děkuji za vysvětlení

Shrnutí:
Dobrá CK, jenom komunikace o víkendu byla opožděná.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Ohledně víkendu - kancelář je zavřená. Máme standardní otevírací dobu pondělí až pátek, jak je uvedeno na našich stránkách. Děkujeme, že to respektujete. Vaše ubytování bylo i tak, nad rámec, zajištěno během víkendu. Majitelé si většinu apartmánů prodávají i sami a protože se nechceme dostat do problémů, vždy vše ověřujeme. Tedy je vždy potřeba nějaký čas na zjištění. Názvy domů musíme upravovat - hlavním důvodem je, že máme v nabídce cca 400 domů, kdy majitelé je pojmenovávají různě - velmi často jmény - rodinných příslušníků. Pokud se nám v nabídce sejde 5 stejných jmen, nemůžeme je nechat, protože by mohlo dojít k velkému nedorozumění a klient by mohl odcestovat jinam než původně chtěl. Dům Marijana máme v letovisku Promajna a tím pádem žádnou jinou Marijanu mít nemůžeme, proto máme Denise. :-) Věřím, že tento důvod pro vás bude akceptovatelný. Základním bodem je to, že jako oficiální cestovní kancelář, která musí dodržovat veškerou legislativu, musíme dodržovat daný postup a nejde to srovnávat s tím, když si apartmán domlouváte přímo s majiteli - zde je režim zcela odlišný poté. Děkujeme za pochopení a mějte pohodový zbytek léta.

(3.5 z 5)
MiM 27. 3. 2020

Plusy:
Krásne prostredie, tichá kľudná lokalita pre rodiny s deťmi s pre seniorov.

Mínusy:
Chýbala nám v kuchynke možnosť prihriat si jedlo či už v mikrovlnke alebo,v trúbe. Spanie v kuchyni pri starej hlučnej chladničke bolo dosť nekomfortné. Na ostrove nieje žiadna čisto piesočná pláž.

(4.6 z 5)
dani 6. 9. 2019

Mínusy:
ak by sa v app nachádzala mikrovlnka a rýchlovarná konvica, bolo by to super

Shrnutí:
seriózna CK, ubytovanie OK, Pag je krásny ostrov

(5 z 5)
4. 9. 2019

Shrnutí:
ochota, rychlost vyřízení,

(5 z 5)
Pavel 3. 9. 2019
(4.4 z 5)
31. 8. 2019

Plusy:
Max. profesionálny prístup CK.

(5 z 5)
30. 8. 2019

Plusy:
Ubytovani krasne a ciste, dostatecne vybaveny apartman i kuchyn. Dobra komunikace s majiteli, nic nam nechybelo, jen posledni dva dny toaletak:-)

Mínusy:
nic

Shrnutí:
V CK jsme vlastne jen objednali ubytovani a zaplatili zalohu, zbytek si doresite sami na miste:-)

(5 z 5)
Simona 30. 8. 2019

Plusy:
Pravdivost údajů o ubytování, spolehlivost, skvělá komunikace s CK

(4.8 z 5)
27. 8. 2019

Plusy:
Popis a fotky ubytování a okolí. K dispozici delegát.

(4.8 z 5)
Antonie 27. 8. 2019

Plusy:
Nádherné místo, čisto, průzračná voda.

Mínusy:
Jediné, co nám narušovalo krásnou dovolenou, byla postel v ložnici, která vrzala i pod mým šestiletým vnukem.

Shrnutí:
CK super, příští rok si to s vami možná zopakujeme.

(5 z 5)
19. 8. 2019
(4.8 z 5)
Honza 12. 8. 2019

Plusy:
Vše bez problémů.

Mínusy:
V podstatě žádné, vše dle očekávání.

Shrnutí:
Ubytování skvělé, paní majitelka milá a vstřícná. Vše absolutně čisté a upravené. Pokud pojedeme příště, tak opět do tohoto apartmánu. Vybrali jsem si apartmán v prostředním patře, takže jsme vyčerpali asi třetinu hodin určených pro klimatizaci (pod střechou by to bylo horší). Ve sprše opravdu silný proud vody (není všude samozřejmostí), na smytí soli perfektní. Poměrně velká lednice s mrazákem. Balkony s výhledem na moře poměrně veliké, i v pěti se dá na jednom z nich u kulatého stolu relativně pohodlně stolovat. Co by mohlo někomu vadit je absence varné konvice (lze řešit samozřejmě plotýnkou) a (deklarovaná absence) mikrovlnky (na ohřátí zbytků pizzy třeba ;-). A u plotýnky to chce trochu praxe, dlouho trvá, než se rozehřeje a pak není síla, která by ji zastavila - ale to je obecně vlastnost těchto typů plotýnek. Přesto jsme si v pohodě na vařiči usmažili výborné ryby. Někdo zde psal cosi o nadměrném hluku - to asi záleží, co máte za sousedy. A když máte otevřeno přes noc, může k vám zavát "vůně" cigaret nebo nepovedeného grilování - obojí ale bylo z úplně jiného domu / zahrady. Obecně ale opravdu výborné!

(4.83 z 5)
Tomáš 7. 8. 2019

Plusy:
Komunikace s cesovní kanceláří. Komunikace s delegátem na místě pobytu.

Shrnutí:
Doporučuji.

(4.4 z 5)
Milena Zaoralová 6. 8. 2019

Plusy:
Rychlá a kvalitní komunikace s CK .Kvalitní spolupráce a komunikace s delegátem,pěkné prostředí,milá paní domácí,prostě spokojenost.

Mínusy:
Žádné

Shrnutí:
Mohu doporučit.