ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-6 osob,
2. poschodí

2 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích v ceně.

do 21.6. a od 7.9. jsou ceny také pro 2 osoby

apartmán A2, pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice se třemi a dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v jedné ložnici v ceně.

do 21.6. a od 7.9. jsou ceny také pro 2 osoby

apartmán A3 pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v jedné ložnici v ceně.
(Na fotografii kuchyně je vidět ještě stará lednička bez mrazáku.)

do 21.6. a od 7.9. jsou ceny také pro 2 osoby

apartmán A4 pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se třemi a dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s částečným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni v ceně.
Info o šířce dveří pro hendikepované osoby na invalid. vozíku:
- vstupní dveře 92 cm, ložnice 82 cm, koupelna 72 cm
- při vstupu do apartmánu je 1 schod vysoký 10 cm

do 21.6. a od 7.9. jsou ceny také pro 2 osoby

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.