ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

VÝLET

Město Hvar

Město Hvar je se svými 3 700 obyvateli největší destinací na ostrově Hvar. Leží v otevřené zátoce na jihozápadě ostrova s výhledem na řetězec Paklených ostrovů (Pakleni otoci). Město Hvar je luxusní destinací vyhledávanou turisty z celého světa, včetně jachtařů, kteří mají v místní marině výborné podmínky. Město Hvar je vlastně jednou z vůbec nejluxusnějších a nejdražších destinací na chorvatském Jadranu.

Přehrát video

VÝLET

Souostroví Pakleni otoci

Pod názvem Pakleni otoci (Paklené ostrovy) najdeme skupinu ostrůvků a útesů na jihozápadě ostrova Hvar. Souostroví Pakleni otoci částečně chrání město Hvar před nepřízní větrů vanoucích z otevřeného moře. Pokud budete mít příležitost, doporučujeme vám tyto poklidné souostroví navštívit.

VÝLET

Návštěva Modré a Zelené jeskyně (lodí nebo člunem), ostrov Biševo

Ostrov Biševo naleznete daleko od chorvatského pobřeží na otevřeném moři, jen 5 km jihozápadně od známějšího souseda - ostrova Vis. Rozloha Biševa činí jen 5,8 km2. Nejvyšším vrcholem je kopec Straženica s výškou 239 m.

VÝLET

Kouzelná pláž v zátoce Stiniva, ostrov Vis

Oblázková pláž Stiniva je nejfotogeničtější pláží na ostrově Vis. Vzdálenost od parkoviště je 450 m s převýšením 90 m. Nezapomeňte si proto na cestu vzít pevnou uzavřenou obuv. Méně náročná cesta na pláž je po moři na člunu, poslední metry ale musíte doplavat. U pláže je malý bufet s občerstvením. Na ostrově Vis nabízíme ubytování v několika letoviscích, odkud se můžete jít do této malebné zátoky podívat.

VÝLET

Město Vis - nejstarší sídlo na ostrově Vis

Letovisko Vis se rozprostírá v severovýchodní části ostrova Vis ve Višském zálivu. Pokud toužíte strávit dovolenou v blízkosti panenské přírody na romanticky ukrytých menších plážích a zároveň si plnými doušky užívat příjemnou atmosféru ostrova stranou od rušných letovisek, pak je město Vis pro Vás to pravé!


Za další nabídkou výletů můžete vyrazit na ostrov Hvar.

Chorvatské město Hvar je luxusní destinací vyhledávanou turisty z celého světa, včetně jachtařů, kteří mají v místní marině výborné podmínky.