ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

VÝLET

Město Hvar

Město Hvar je se svými 3 700 obyvateli největší destinací na ostrově Hvar. Leží v otevřené zátoce na jihozápadě ostrova s výhledem na řetězec Paklených ostrovů (Pakleni otoci). Město Hvar je luxusní destinací vyhledávanou turisty z celého světa, včetně jachtařů, kteří mají v místní marině výborné podmínky. Město Hvar je vlastně jednou z vůbec nejluxusnějších a nejdražších destinací na chorvatském Jadranu.

Přehrát video

VÝLET

Souostroví Pakleni otoci

Pod názvem Pakleni otoci (Paklené ostrovy) najdeme skupinu ostrůvků a útesů na jihozápadě ostrova Hvar. Souostroví Pakleni otoci částečně chrání město Hvar před nepřízní větrů vanoucích z otevřeného moře. Pokud budete mít příležitost, doporučujeme vám tyto poklidné souostroví navštívit.

VÝLET

Návštěva Modré a Zelené jeskyně (lodí nebo člunem), ostrov Biševo

Ostrov Biševo naleznete daleko od chorvatského pobřeží na otevřeném moři, jen 5 km jihozápadně od známějšího souseda - ostrova Vis. Rozloha Biševa činí jen 5,8 km2. Nejvyšším vrcholem je kopec Straženica s výškou 239 m.

VÝLET

Kouzelná pláž v zátoce Stiniva, ostrov Vis

Oblázková pláž Stiniva je nejfotogeničtější pláží na ostrově Vis. Vzdálenost od parkoviště je 450 m s převýšením 90 m. Nezapomeňte si proto na cestu vzít pevnou uzavřenou obuv. Méně náročná cesta na pláž je po moři na člunu, poslední metry ale musíte doplavat. U pláže je malý bufet s občerstvením. Na ostrově Vis nabízíme ubytování v několika letoviscích, odkud se můžete jít do této malebné zátoky podívat.


Za další nabídkou výletů můžete vyrazit na ostrov Hvar.

Chorvatské město Hvar je luxusní destinací vyhledávanou turisty z celého světa, včetně jachtařů, kteří mají v místní marině výborné podmínky.