ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

mobilhome 1 pro 4–7 osob

2 ložnice - jedna se třemi lůžky (z toho jedno poschoďové), druhá ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa se zahradním nábytkem, s výhledem na moře (první řada domů od pláže). Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 70 m².
Pro mobilhomy 1 a 2 je k dispozici jeden společný zděný gril.

mobilhome 2 pro 4–7 osob

2 ložnice - jedna se třemi lůžky (z toho jedno poschoďové), druhá ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa se zahradním nábytkem. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 70 m².
Pro mobilhomy 1 a 2 je k dispozici jeden společný zděný gril.

mobilhome 3 pro 4–7 osob

2 ložnice - jedna se třemi lůžky (z toho jedno poschoďové), druhá ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa se zahradním nábytkem. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 70 m².
K dispozici vlastní gril.

mobilhome 5 pro 2–4 osoby

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa se zahradním nábytkem. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 20 m².
K dispozici vlastní gril.