Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytování Sukošan

V letovisku Sukošan nabízíme ubytování blízko oblíbené písčitooblázkové pláže Dječji raj s mělkým písčitým dnem ideálním pro malé děti. Objednejte si dovolenou v letovisku s největším chorvatským jachtařským přístavem, pěknými plážemi a množstvím turistických služeb. Sukošan je také ideálním výchozím místem pro výlety do národních a přírodních parků.

Apartmány Sukošan

apartmány Naranča

apartmány Naranča

Dům Naranča s nadstandardně prostornými apartmány se nachází na okraji letoviska Sukošan. Koupání je možné 100 m od domu z pěkně upravené vydlážděné promenády, kolem níž jsou při vstupu do moře oblázky a vstup do vody je pozvolný (viz foto 6/18). Oblázková pláž Dječji raj (Dětský ráj) s atrakcemi pro děti a možností zapůjčení lehátek je vzdálená 320 m od domu. Také na této pláži je pozvolný vstup do moře. Nejbližší restaurace je 200 m od domu. Centrum Sukošanu s obchody a restauracemi je vzdálené 700 m. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!

5 apartmánů pro 4-6 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 3-4 osoby, 1 ložnice.


apartmány Slobodan

apartmány Slobodan

Dům Slobodan stojící přímo u moře mimo centra letoviska Sukošan nabízí ubytování v prostorných apartmánech s terasami s výhledem na moře. Koupání je možné hned před domem (10 m) na kamenité pláži s pozvolným vstupem do moře. Vstup do vody je upravený, ale s většími kameny (viz foto /...). Další možnost koupání je zhruba 240 m od domu z pěkně upravené vydlážděné promenády, kolem níž jsou při vstupu do moře oblázky a vstup do vody je i tady pozvolný. Oblázková pláž Dječji raj (Dětský ráj) s atrakcemi pro děti i možností zapůjčení lehátek je vzdálená 550 m od domu. Také na této pláži je pozvolný vstup do moře. Nejbližší restaurace je .... m od domu. Centrum Sukošanu s obchody a restauracemi je vzdálené 1000 m. WIFI internet zdarma. Možnost úvazu pro vlastní člun zdarma. Ubytování je vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!