Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Sumartin

Oblast: Ostrov Brač

Vyberte si apartmány Sumartin pro klidnou dovolenou na ostrově Brač. Najdete tu čisté moře a několik oblázkových pláží, vhodných pro rodiny s dětmi. Sumartin nabízí krásné apartmány s výhledem na moře, klimatizací, wifi internetem a grilem.

Apartmány Sumartin

apartmány Delta
Oblast: Ostrov Brač Letovisko: Sumartin

Klimatizace, WIFI, gril s posezením v zahradě. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Delta se nacházejí v klidné části letoviska Sumartin. Ke krásné oblázkové pláži Sveti Rok s pozvolným vstupem do moře je to od domu 350 m. Dostupná je také nudistická pláž (500 m). Restaurace je vzdálená 1,2 km, obchod s potravinami 1,5 km.

2 apartmány pro 4-6 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice,
4 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 studio pro 2 osoby.

apartmány Puntinak
Oblast: Ostrov Brač Letovisko: Sumartin

Možnost stravování v domě. Klimatizace, WIFI, gril s posezením, bazén s lehátky. Vhodné zejména pro skupiny rodin, které se znají, nebo také pro sportovní skupiny. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmánový dům Puntinak obložený bračským mramorem leží v klidné části Puntinak v letovisku Selca - Sumartin, jen 70 m od mořského pobřeží s betonovými plošinami a schůdky do vody. Toto místo je ideální pro šnorchlování. Krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře jsou od domu vzdálené 300 m. Cca 500 m od domu je pláž s přístupem do moře uzpůsobeným osobám na invalidním vozíčku. Osvěžení či opalování si můžete užít přímo před apartmánem, v roce 2018 byl u domu vybudován bazén s lehátky. Do obchodu v centru Sumartinu a k trajektu je to 2,3 km. Restaurace je vzdálená 280 m. Asi 3 km od domu jsou tenisové kurty (v obci Selca). Přímo u majitele je možné objednat si snídaně, večeře či polopenzi. Můžete také vyzkoušet různé domácí speciality, majitel klientům rád vyjde vstříc. Společné prostory jako jídelna s terasou s výhledem na moře a letní kuchyň předurčují apartmány Puntinak k oblibě především mezi skupinami přátel, které chtějí trávit čas na dovolené společně nejen na pláži, ale také v místě ubytování. Možnost ubytování se psem zdarma.

1 apartmán pro 6-9 osob, 3 ložnice,
1 apartmán pro 6 osob, 3 ložnice.