ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, obytná místnost s vybavenou kuchyní (lednička, mrazák, trouba, myčka nádobí, varná konvice, kávovar) a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV, sociální zařízení s vanou a WC, pračka, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A2 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, v jedné ložnici navíc rozkládací gauč pro 1 osobu, obývák s TV, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka nádobí, varná konvice, kávovar), sociální zařízení se sprchou a WC, pračka, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obýváku (v ceně).

apartmán A3 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (max. 2 děti do 10 let nebo jen 1 osoba starší 10 let), TV, sociální zařízení se sprchou a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (max. 2 děti do 10 let nebo jen 1 osoba starší 10 let), TV, vybavená kuchyň, sociální zařízení se sprchou a WC, terasa v zahradě za domem. Klimatizace v kuchyni (v ceně).