Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Pláže letoviska Murter

Písečná pláž Slanica v městečku Murter je ideální pro rodiny s dětmi, které se tady mohou vyřádit na tobogánu nebo na trampolínách. Dospělí zas mohou využít tenisové kurty, hřiště pro beach volejbal nebo půjčovnu vodních skútrů a plážových lehátek. Pláž v létě využívají především hosté ubytovaní v místním hotelu nebo kempu. Na pláži je k dispozici sprcha i několik restaurací a plážových barů. Ze zátoky jsou krásné výhledy na souostroví Kornati. Proto není divu, že Slanica je nejoblíbenější pláží na Murteru.

Přímo v centru letoviska Murter se nachází městská pláž Luke. Z části je tvořena oblázky, v některých částech se jedná spíš o betonové terasy, které slouží k opalování. K dispozici je i sprcha. V blízkosti pláže najdete restaurace, kavárny i obchod.

Západně od města Murter se nachází FKK pláž Podvrške. Leží na malém stejnojmenném poloostrůvku. Pro milovníky naturismu je vyhrazená jen skrytější část pláže, kterou tvoří převážně skaliska. Občerstvit se můžete v malém baru v „textilní“ části pláže.

Velice oblíbenou je i oblázková pláž Čigrađa, kterou najdete na okraji letoviska na jihozápadní straně.

Zaujaly vás tyto pláže? Vyberte si dovolenou v letovisku Murter na ostrově Murter.

  • ubytování v apartmánech s klimatizací, WIFI a grilem
  • 470 m od oblázkové pláže Čigrađa
  • 1,7 km od písčitooblázkové pláže Slanica
  • 1 km od centra letoviska Murter
  • ideální výchozí bod pro návštěvu NP Kornati