Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Zábava na ostrově Pag

Ostrov Pag je centrem zábavy. Na pláži Zrće blízko Novalji se nachází exkluzivní noční klub Aquari, ve kterém se pořádají vystoupení estrádních hvězd a zábavní večery v mimořádném prostředí pláže, moře a noci. Je zde také zábavní středisko Kalypso, velmi oblíbené mezi mládeží.

Beach klub Kalypso

Novalja

Novalji je řada kaváren pořádajících v létě různé zábavní programy.

Pag

Ústřední zábavní středisko ve městě Pag je klub Vanga, které je zárukou dobré hudby a špičkové nabídky nápojů. Diskotéka Peti Magazin v Pagu láká milovníky diskoték. Pořádají se tu různé párty, nabídka nápojů a obsluha je vynikající, parkoviště blízko.

Hosté se mohou pobavit také na různých slavnostech, jako jsou rybářské nebo pastýřské večery, vystoupení tzv. klap (tj. folklorních pěveckých skupin) a poukázat je třeba i na karnevalové letní zábavy, kterých se zúčastňují tisíce lidí.

Beach klub Kalypso, Novalja, ostrov Pag  

Povljana

V Povljaně je spousta upravených kaváren, které během léta na svých terasách s výhledem na moře a s výbornou nabídkou nápojů umožňují příjemné posezení.

Kolan

V Kolanu se během léta pořádají rybářské večery, příležitostní letní pořady, vystoupení zpěváků a klap a v hezky upravených  pohostinských zařízeních se pořádají taneční zábavy.

Kde se na Pagu ubytovat

Ubytování na ostrově Pag pro Vaši dovolenou v Chorvatsku si můžete vybrat na stránce Ostrov Pag ubytování.