ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Noční život na Pagu

Ostrov Pag můžeme bez nadsázky nazvat centrem letní zábavy v Chorvatsku. Sjíždí se tu velké množství mladých návštěvníků z celé Evropy. Společně si tu užívají zábavu ve vyhlášených nočních klubech, především na známé pláži Zrće.

Město Novalja je nejbližším letoviskem, kde se můžete ubytovat, pokud na Pag přijíždíte za nočním životem na pláži Zrće. Jako magnet přitahuje Novalja mladé lidi toužící po zábavě, relaxaci a chuti dobře se pobavit na plážových a klubových diskotékách.

Hudební kluby na Pagu

Mezi nejznámější kluby patří Aquarius, Papaya, Noa, Kalypso a Euphoria. Ty jsou otevřené jen v průběhu letní sezóny. Nabízejí elektro hudbu z celé Evropy, DJ jako Paul Van Dyk, Tiesto, David Morales, Chemical Brothers atd. Vstup do klubů je bezplatný, mimo některé speciální programy (festivaly), kdy se platí vstupné v rozmezí 8–30 EUR. Parkování před pláží Zrće stojí okolo 0,70 EUR.

Aquarius (Zrče)

Klub Aquarius nabízí bar s bazénem, kde zábava nikdy nekončí a hudba hraje bez přestávky 24 hodin denně. Součástí je i restaurace, která se v průběhu večera změní v nezaměnitelný klub s after beach zábavou. Součástí je také oblíbená pěnová show ve velkém bazénu. Každý večer jsou zde různé tématické programy a koncerty s nejlepšími světovými DJ. Neznámější je Hideout festival, který se koná každým rokem na přelomu června a července. Aquarius je také místem pro otevření sezóny Zrće Beach Spring Break a dalších různých akcí. S klubem Papaya patří mezi nejznámější na Pagu.

Papaya (Zrče)

Je popisován jako jeden z nejlepších klubů na otevřeném prostoru vůbec. Je celý v exotickém stylu s barem, restaurací, VIP prostorem, bazénem, vodními tobogány a Jacuzzi. Organizují se zde coctail zábavy a dovádění v pěně. I v tomto klubu vystupují známé DJ hvězdy, jako jsou Tiesto, Van Buren, Swedish House Mafia a další. Klub je otevřen od roku 2002. Sjíždějí se tu tisíce mladých turistů.

Kalypso (Zrče)

Klub Kalypso je prvním, který byl na pláži Zrće otevřen, a to již před více než 30 lety. Původně se jednalo o sportovní bar. Dnes má klub velké taneční pódium a několik barových pultů. Součástí je oválný bazén s lehátky, kde si můžete objednat pivo či jiné nápoje. Skvělá kombinace zábavy a odpočinku na pohodlných křeslech vám poskytne tu nejlepší relaxaci.

Euphoria (Zrče)

Klub Euphoria je také pověstným klubem na pláži Zrče s otevřeným prostorem, kde vám místní i zahraniční DJ pouštějí různé hudební styly. Tady se setkáte pravděpodobně s nejnižšími cenami za pití. V nabídce je za pár euro pivo i red bull-vodka. Přes den to zde vypadá jako obyčejný plážový bar s posezením, ale večer se promění v pravý disko klub.

Cocomo (Novalja)

Tento klub najdete v centru Novalji a je ideálním místem pro začátek a konec každého večera stráveného po odpočinku na pláži. Prostor zde není příliš velký. Hudbu pouštějí převážně místní DJ. Klub má překrásnou terasu, kde hrají také pomalé písně. Zde se můžete oddávat tanci nebo si jen objednat pití a vychutnat si ho při nádherném pohledu na moře.

Club Vanga (Pag)

Vanga je otevřený klub v centru města Pag, s moderním designem. Uspokojí všechny návštěvníky milující klubové večírky. Klidný denní provoz se přes noc změní v klub plný světových hudebních hitů. Bohatá je nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů i piva a zakousnout můžete i nějaký sendvič. V baru si vyberete ze 150 druhů míchaných nápojů, některé z nich vám nikde jinde nenabídnou. Organizují zde i party s různou tématikou: pěnovou party, 70's, 80's, 90's, house night, r'nb night. Každý si zde najde to své a zatančit si může společně s go-go tanečnicemi. Klub je otevřený až do ranních hodin a pojme až 500 návštěvníků.

Peti Magazin (Pag)

Klub Peti Magazin v Pagu láká milovníky diskoték. Pořádají se tu různé párty, nabídka nápojů a obsluha je vynikající, parkoviště blízko.

Další místa, kam za zábavou na Pagu

Novalja

V Novalji je k dispozici řada kaváren pořádajících v létě různé zábavní programy.

Pag

Hosté se v Pagu mohou pobavit na různých slavnostech, jako jsou rybářské nebo pastýřské večery, vystoupení tzv. klap (tj. folklorních pěveckých skupin) a poukázat je třeba i na karnevalové letní zábavy, kterých se každoročně účastní tisíce lidí.

Povljana

V Povljaně je množství upravených kaváren, které během léta na svých terasách s výhledem na moře a s výbornou nabídkou nápojů umožňují příjemné posezení.

Kolan

V Kolanu se během léta pořádají rybářské večery, příležitostní letní pořady, vystoupení zpěváků a klap a v hezky upravených  pohostinských zařízeních se pořádají taneční zábavy.

Užijte si dovolenou na pláži Zrče! Vyhledejte si ubytování v Novalji přesně podle vašich požadavků:

  • počet osob
  • rozpětí termínu
  • počet ložnic
  • a dalších požadavků

Dovolná pro mladé