ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Z města Pag můžete podniknout celodenní výlet lodí Pažským zálivem s koupáním na několika zajímavých místech. Během plavby vás překvapí desítky menších i větších pláží, dostupných často jen lodí. Velkým zážitkem je krmení racků a návštěva mořské jeskyně. Nezapomeňte si s sebou vzít alespoň potápěčské brýle - podmořský život okolo skal jeskyně je opravdu bohatý.

Během lodního výletu Pažským zálivem navštívíte vesničku Metajna, kde bude přestávka na koupání. Můžete se opalovat na místní písčitooblázkové pláži, nebo se projít v okolí vesničky (kopec s výhledem na Metajnu a do údolí Velký kaňon).

Další zastávka bude v zátoce s přírodní oblázkovou pláží – koupání z lodi a šnorchlování. Z lodi si během plavby můžete prohlédnout obtížně dostupné pobřeží Pagu se skalními útvary bizarních tvarů, zvané např. Stádo slonů, nebo Malá pažská Eiffelovka. Možnost proplavat a prozkoumat jeskyně v průlivu Pažská vrata, které jsou z pobřeží zcela nedostupné.

Součástí výletu je fishpiknik na lodi – grilovaná ryba, pečivo, nealko nápoje pro děti/víno pro dospělé; občerstvení po celou dobu plavby.

Poplujete na menší rybářské lodi, upravené na výletní loď pro cca 35 pasažérů se zastíněnou dolní palubou a horní prostornou palubou určenou ke slunění.

Orientační cena výletu

  • dospělá osoba 240 HRK
  • děti od 5 do 12 let 150 HRK
  • děti od 3 do 5 let 60 HRK
  • děti do 3 let zdarma

Pro více informací na místě kontaktujte našeho delegáta, který v sezóně bydlí v Mandre na ostrově Pag.