ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

VÝLET

Lodní výlet z Gradacu do Drveniku

Tento lodní výlet, tzv. noční panoráma, je organizován z Gradacu 2 x týdně. Vyplouvá se večer v 19:30 z místního přístavu. Pluje se podél pobřeží do Drveniku. Během plavby Vám bude hrát živá hudba, při které si můžete i zatančit. K pití si můžete objednat rakiji, víno nebo džus. Lze si také dokoupit večeři – rybu, míchaný salát, nebo kuřecí maso. V Drveniku máte volno na noční procházku a v 11 hodin je návrat do Gradacu. Výlet si můžete domluvit v místní turistické agentuře.

VÝLET

Lodní výlet z Gradacu na poloostrov Pelješac a na ostrov Hvar

Celodenní lodní výlet s fishpiknikem je organizován 4 x týdně z Gradacu. Vyplouvá se ráno v 9:00 lodí Felun Jedan z místního přístaviště. Nejprve se pluje na protější poloostrov Pelješac, do letoviska Trpanj. V tomto malém letovisku můžete navštívit pevnost Gradina, která se nachází nad přístavem a byla postavena v pozdní antice, kostel sv. Petra a Pavla ze 17. století, kostel sv. Roka, který se nachází na nejvyšším kopci v Trpanji. Odtud je krásný pohled na celé letovisko a na Neretvanský kanál. Po prohlídce městečka se vyplouvá na ostrov Hvar do zátočiny Mlaska, která se nachází kousek od Sućuraje. Zde máte dvě hodiny volno, které můžete využít ke koupání. Zdejší pláž je písčitá a je zde pozvolný přístup do moře, proto je toto místo vhodné i pro malé děti. Na zpáteční cestě je další zastávkou obec Sućuraj, která je spojena trajektovou linkou s Drvenikem. Zde se nachází kostel sv. Jiří ze 14. století a zajímavý třípatrový maják, který se nachází na špičce ostrova. V ceně výletu je zahrnut i oběd. Můžete ochutnat rybu a míchaný zeleninový salát a ti, co rybám neholdují, si mohou objednat kuřecí maso. V ceně je také rakija, víno, nebo džus. Výlet si můžete domluvit v místní turistické agentuře.

VÝLET

Lodní výlet z Makarské riviéry na ostrov Hvar

Z některých letovisek na Makarské riviéře je možné absolvovat výlet lodí na ostrov Hvar, spojený s obědem na lodi, tzv. fishpiknikem. Výlet si můžete domluvit v místní turistické agentuře ve vašem letovisku.

Přehrát video

VÝLET

Lodní výlet z Makarské riviéry na ostrov Korčula

Z některých letovisek na Makarské riviéře je možné absolvovat výlet lodí na ostrov Korčula, spojený s obědem na lodi, tzv. fishpiknikem. Výlet si můžete domluvit v místní turistické agentuře ve vašem letovisku.

VÝLET

Lodní výlety ze Sumartinu na ostrovy Hvar nebo Korčula

Podnikněte lodní výlet ze Sumartinu na okolní ostrovy Hvar nebo Korčula. Výlet si můžete domluvit v místní agentuře.

Přehrát video

VÝLET

Lodní výlety ze Šolty na Brač a Hvar

Ze Stomorske můžete podniknout výlety lodí na okolní ostrovy Brač a Hvar nebo jen kolem pobřeží ostrova Šolta. Tyto lodní výlety jsou nabízeny s fishpiknikem na lodi. Z Maslinice můžete podniknout výlet lodí kolem přilehlých ostrůvků Balkun, Saskinja, Polebrnjak, Stipanska, Grmej a Rudula, nebo na vzdálenější ostrůvky Veli Drvenik a Mali Drvenik.

Přehrát video

VÝLET

Lodní výlet z Loparu do Bašky na ostrově Krk

Z Loparu je organizován lodní výlet do letoviska Baška na ostrově Krk. Výlet si můžete domluvit v místní turistické agentuře.

VÝLET

Lodní výlet z Loparu na ostrov Lošinj

Z Loparu je organizován lodní výlet na ostrov Lošinj. Výlet si můžete domluvit v místní turistické agentuře.

VÝLET

Lodní výlet z Omiše na ostrov Brač – Bol

Na celodenní výlet s fishpiknikem na ostrov Brač se vyplouvá z místního přístaviště v Omiši. Pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout delfíny, doprovázející Vaši loď. Cílovým místem na ostrově je letovisko Bol s proslulou pláží Zlatni Rat.

Přehrát video

VÝLET

Lodní výlet z Omiše na ostrov Brač – Supetar, Postira

Na celodenní výlet s fishpiknikem na ostrov Brač se vyplouvá z místního přístaviště v Omiši. Nejprve se pluje do letoviska Supetar, druhého nejnavštěvovanějšího místa na Brači. Po návštěvě Supetaru se vyplouvá do letoviska Postira.

VÝLET

Lodní výlet z Makarské riviéry na ostrov Brač – Zlatni rat, Bol

Na celodenní výlet s fishpiknikem na ostrov Brač se vyplouvá z některých letovisek na Makarské riviéře. Pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout delfíny, doprovázející vaši loď. Cílovým místem na ostrově je letovisko Bol s proslulou pláží Zlatni Rat. Výlet si můžete domluvit v místní turistické agentuře ve vašem letovisku.

Přehrát video

VÝLET

Lodní výlet z Pelješacu na ostrov Korčula

Doporučujeme vám absolvovat výlet lodí na protilehlý ostrov Korčula, do stejnojmenného historického města. Město Korčula je oblíbené pro svou naopakovatelnou atmosféru a majestátní městské hradby. Je to prý rodné místo cestovatele Marca Pola. Jeho jméno vás zde bude doprovázet na každém kroku. Výlet si můžete domluvit v místní turistické agentuře ve vašem letovisku.

VÝLET

Lodní výlet z Pelješacu na ostrov Mljet

Jiným tipem na výlet lodí je ostrov Mljet, kde se nachází také národní park. Ten je tvořen dvěma slanovodními jezery, ve kterých se můžete koupat.

VÝLET

Lodní výlety ze Splitu na ostrovy Brač (Bol), Šolta nebo Hvar

Mnoho variant lodních výletů můžete podniknout ze Splitu. Doporučujeme místní agenturu Summer Blues.

Přehrát video

VÝLET

Výlet lodí k Rošskému vodopádu v rámci národního parku Krka

V rámci národního parku Krka ze Skradinského buku vyplouvá pravidelně od dubna do října výletní loď k Rošskému vodopádu – Roški slap. Výlet trvá 3 hodiny a 30 minut a zahrnuje půlhodinovou prohlídku ostrova Visovac.

Přehrát video

VÝLET

Zapůjčení člunu na ostrově Pag

Pokud máte kapitánský průkaz, můžete si na ostrově Pag v letoviscích Novalja, Pag a Šimuni zapůjčit malý motorový člun, který si budete řídit sami. Člunem se dostanete do míst s mnoha krásnými přírodními plážemi v Pažském zálivu nebo v průlivu Pažská vrata, které nejsou z pevniny přístupné.

VÝLET

Lodní výlet z Mandre na ostrovy Olib a Silba

Během tohoto lodního výletu si užijete nádherné koupání v průzračném, mělkém moři s písečným dnem. Taková místa jsou kolem ostrovů Olib a Silba. Koupání je zde opravdu pohádkové. Z mořského dna si snadno můžete vylovit druhy mušlí, které u břehu běžně nenajdete. Vyplouvá se z přístavu z Mandre. Výlet si můžete domluvit v přístavu každý večer.

VÝLET

Lodní výlet Pažským zálivem

Z města Pag můžete podniknout báječný výlet lodí Pažským zálivem s koupáním a šnorchlováním na několika zajímavých místech. Během tříhodinového výletu navštívíte zátoku Slana, nádhernou písčitooblázkovou pláž Malin a nakonec také mořskou jeskyni. Tento výlet je vhodný i pro děti předškolního věku.

Přehrát video

VÝLET

Lodní výlet z Gradacu na ostrov Korčula

Celodenní výlet s fishpiknikem na ostrov Korčula je organizován 3 x týdně z Gradacu. Vyplouvá se ráno v 8:30 lodí Felun Jedan z místního přístaviště. Plavba z Gradacu na ostrov trvá dvě hodiny a během plavby je možné využít koupání v průzračné vodě Jadranu přímo z lodi. Pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout delfíny, doprovázející Vaši loď. Cílovým místem na ostrově je město Korčula. Zde si můžete prohlédnout historické centrum s hradbami ze 13. století, katedrálu sv. Marka, biskupský palác s Opatskou klenotnicí. Můžete také navštívit Městské muzeum, které se zaměřuje na námořní minulost Korčuly, nebo „Dům Marca Pola“ (údajně rodný dům známého cestovatele). V ceně výletu je zahrnut i oběd. Můžete ochutnat rybu a míchaný zeleninový salát a ti, co rybám neholdují, si mohou objednat kuřecí maso. V ceně je také rakija, víno, nebo džus. Výlet si můžete domluvit v místní turistické agentuře.

Vyberte si ze široké nabídky apartmánů po celém pobřeží Chorvatska!

Destinace Chorvatska na mapě

 

Poznejte Chorvatsko za 7 dní. Objevujte skryté pláže, historii a nádherné ostrovy.

Dovolená na lodi v Chorvatsku