ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Dovolená na Pašmanu

Pašman je ideální destinací pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a klidné prostředí pro svou dovolenou. Můžete si užít průzračnou vodu Jadranu, prozkoumat okolní ostrovy či se věnovat různým vodním aktivitám. S místními obyvateli vám zde nebude chybět autentický zážitek chorvatského ostrovního života.

Spojení s pevninou zajišťuje pravidelné trajektové spojení Biograd na Moru–Tkon.

Tkon

Krásné písečné pláže, většinou s malou hloubkou moře - ideální pro malé děti a neplavce. Méně turistů a příznivé ceny za ubytování. Přesně to jsou hlavní přednosti městečka Tkon na ostrově Pašman. Tkon je spojen s pevninou frekventovanou trajektovou linkou Biograd na Moru - Tkon. Letovisko je tedy velmi snadno dostupné.

Tkon, ostrov Pašman

Kraj

Vesničku Kraj najdeme mezi letovisky Tkon a Pašman na stejnojmenném ostrově. I zde se v posledních letech pomalu rozvíjí turismus. Jako na celém ostrově Pašman jsou i v Kraji pláže velice mělké, vhodné hlavně pro malé děti. Kromě turismu se místní obyvatelé tradičně živí také zemědělstvím - pěstováním a zpracováním oliv a rybolovem.

Kraj, ostrov Pašman

Dobropoljana

Poklidná vesnička Dobropojana se nachází na severním pobřeží ostrova Pašman, mezi vesnicemi Neviđane a Banja. Pobřeží v Dobropoljaně tvoří pěkné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře - jsou tedy vhodné pro děti.

Dobropoljana, ostrov Pašman

Neviđane

Neviđane je malá vesnička na ostrově Pašman, která se nachází asi 5 km severozápadně od městečka Pašman. Leží na hlavní silnici, která vede podél ostrova. Neviđane nabízí klid menší vesničky a zároveň má dobré spojení s pevninou v případě, že chcete navštívit město Zadar nebo Biograd na Moru. Neviđane je ideálním místem pro relaxaci a rekreaci. Kombinace moře a zeleně zde zaručuje příjemně strávenou dovolenou. V Neviđane najdete písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro rodiny s dětmi.

Neviđane, ostrov Pašman