ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Bol, BračLodní výlet na ostrov Brač – Bol

Na celodenní výlet s fishpiknikem na ostrov Brač se vyplouvá z místního přístaviště v Omiši. Pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout delfíny, doprovázející Vaši loď. Cílovým místem na ostrově je letovisko Bol s proslulou pláží Zlatni Rat.

 

 

Postira, ostrov BračLodní výlet na ostrov Brač – SupetarPostira

Na celodenní výlet s fishpiknikem na ostrov Brač se vyplouvá z místního přístaviště v Omiši. Nejprve se pluje do letoviska Supetar, druhého nejnavštěvovanějšího místa na Brači. Po návštěvě Supetaru se vyplouvá do letoviska Postira.

 

 

 

Rafting OmišRafting Omiš - rafting na řece Cetině

Nenechte si ujít zážitek z raftingu na řece Cetina. Rafting je organizován z letoviska Omiš. Domluvit si tento výlet můžete v kterékoli chorvatské turistické agentuře. Vyplouvá se z vesničky Penšići, kam vás agentura dopraví autobusem. Na raftu poplujete 9 km, trvá to 3 až 4 hodiny. Raftingu se mohou účastnit i děti, řeka Cetina není příliš divoká.

 

 

BiokovoChráněná oblast Biokovo

Pohoří Biokovo se táhne nad Makarskou riviérou. Nejvyšším bodem je sv. Jure, který je ve výšce 1760 m nad mořem. Z Omiše je vzdálen cca 43 km. Do přírodního parku Biokovo se platí vstupné.

 

  

 

SplitSplit

Split se nachází 30 km od Omiše. Nejvýznamnější památkou je Diokleciánův palác, který je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

 

 

 

TrogirTrogir

Toto městečko, které je situované na ostrůvku, je vzdáleno od Omiše cca 60 km. Historické jádro Trogiru bylo zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO.

 

 

 

 

Imotská jezera

Město Imotski leží ve vnitrozemí cca 60 km od Omiše. Město se pyšní dvěma krasovými jezery – Modré a Červené jezero.