ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Bol, Brač

Lodní výlet na ostrov Brač – Bol

Na celodenní výlet s fishpiknikem na ostrov Brač se vyplouvá z místního přístaviště v Omiši (17 km severozápadně od Pisaku). Pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout delfíny, doprovázející vaši loď. Cílovým místem na ostrově je letovisko Bol s proslulou pláží Zlatni Rat.

 

Postira, ostrov Brač

Lodní výlet na ostrov Brač – Supetar, Postira

Na celodenní výlet s fishpiknikem na ostrov Brač se vyplouvá z místního přístaviště v Omiši. Nejprve se pluje do letoviska Supetar, druhého nejnavštěvovanějšího místa na Brači. Po návštěvě Supetaru se vyplouvá do letoviska Postira.

 

 

Rafting OmišRafting Omiš - rafting na řece Cetině

Nenechte si ujít zážitek z raftingu na řece Cetina. Rafting je organizován z letoviska Omiš. Domluvit si tento výlet můžete v kterékoli chorvatské turistické agentuře. Vyplouvá se z vesničky Penšići, kam vás agentura dopraví autobusem. Na raftu poplujete 9 km, trvá to 3 až 4 hodiny. Raftingu se mohou účastnit i děti, řeka Cetina není příliš divoká.

 

 

BiokovoChráněná oblast Biokovo

Pohoří Biokovo se táhne nad Makarskou riviérou. Nejvyšším bodem je sv. Jure, který je ve výšce 1760 m nad mořem. Z Pisaku je vzdálen cca 52 km. Do přírodního parku Biokovo se platí vstupné. Doporučujeme také navštívit ranč Vrata Biokova na úpatí svahů Biokova, 15 km od města Makarska.

 

 

SplitSplit

Split se nachází 42 km severozápadně od Pisaku. Nejvýznamnější památkou je Diokleciánův palác, který je zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

 

 

 

TrogirTrogir

Toto městečko, které je situované na ostrůvku, je vzdáleno od Pisaku cca 66 km. Historické jádro Trogiru bylo zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO.

 

 

 

Imotská jezera

Město Imotski leží ve vnitrozemí cca 42 m od Pisaku. Město se pyšní dvěma krasovými jezery – Modré a Červené jezero.