× Umíte chorvatsky? Máme pro vás práci → více informací

Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Výlety v letovisku Pag-Bošana

Oblast: Ostrov Pag

S výběrem výletů na ostrově Pag vám poradí náš delegát, který sídlí v Mandre.

Výlet člunem z města Pag

Zapůjčení člunu na Pagu

Na ostrově Pag si můžete zapůjčit malý motorový člun, který si budete řídit sami. Člunem se dostanete do míst s mnoha krásnými přírodními plážemi v Pažském zálivu. Užijete si celý den s maximálním soukromím. Jen pro držitele kapitánského průkazu!

  

 

Lodní výlet Pažským zálivemLodní výlet Pažským zálivem

Celodenní výlet z města Pag s fishpiknikem a koupáním z lodi.

 

  

   

  

Výstup na Sv. VidVýstup na Sv. Vid

Na nejvyšší místo chorvatského ostrova Pag - Sv. Vid můžete vystoupit s našim delegátem v brzkých ranních hodinách a zažijete překrásný východ slunce na vrcholu. Výstup na vrchol můžete podniknout i samostatně, přečtěte si jak se dostat na Sv. Vid.

 

  

Čista plažaČista plaža

Tato krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je 24 km od Pagu-Bošany (nebo 5 km po prašné cestě). Je vhodná i pro nejmenší děti. Nejsou tam domy k ubytování. Na tuto písečnou pláž je značená odbočka ze silnice mezi Kolanem a Novaljou. Velkou výhodou je pozvolný vstup do moře, občerstvení přímo u pláže, půjčovna šlapadel a parkoviště.

  

Pláž RučicaPláž Zrće

Na známou pláž Zrće je to z Pagu-Bošany 29 km. Dostanete se tam značenou odbočkou ze silnice mezi Novaljou a Kolanem. Pláž z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře, se nachází v areálu, kde jsou restaurace, bary, tobogán, půjčovna vodních skútrů a šlapadel, plážový volejbal a v noci diskotéka (červenec, srpen).

  

 

Vodní lyžování ZrćeVodní lyžování na pláži Zrće

Z Pagu-Bošany je to 29 km. Lanová dráha pro vodní lyžování (wakeboarding) se nachází 500 m od pláže Zrće (odbočka u benzínové čerpací stanice).

 

 

 

PlanjkaPísečná pláž Planjka, Stará Novalja

Tato písečná pláž, je vhodná i pro nejmenší děti, se nachází 31 km od Pagu-Bošany. Písek na „bábovičky“, skluzavka zdarma, půjčovna kajaků a šlapadel, restaurace na pláži, parkoviště...

  

 

Pláž CaskaPláž Caska

Tato písčitooblázková pláž je 31 km od Pagu-Bošany, u města Novalja. Má pozvolný vstup do moře, k dispozici tu jsou dvě restaurace.

 

 

 

Pláž BeritnicaPláž Ručica, Metajna

Oblázková pláž Ručica je ukryta za letoviskem Metajna, 44 km od Pagu-Bošany. Na začátku Metajny odbočíte vlevo. Po křivolaké úzké cestě projedete vesnicí a po dalších 500 m přijedete na parkoviště ke stylové restauraci. Na pláž je to 50 m. Po půlhodinové procházce mezi zajímavými skalami se dostanete k další krásné pláži - pláž Beritnica na fotografii.

  

Staleté olivovníky LunStaleté olivovníky, Lun a Tovarnele

Z Pagu-Bošany do Lunu na severozápadním konci ostrova je to 50 km. Můžete zde vidět stovky těchto olivovníků, rostoucích mezi kameny. Jsou často znetvořené větrem a solí, ale stále zelené. Všechny jejich objemné kmeny jsou zkroucené tím, že se točí jedním směrem za sluncem.

 

 

 

Kromě míst na ostrově Pag můžete navštívit tyto národní parky a přírodní zajímavosti: