× Umíte chorvatsky? Máme pro vás práci → více informací

Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Výlety v letovisku Novalja

Oblast: Ostrov Pag

S výběrem výletů na ostrově Pag vám poradí náš delegát, který sídlí v Mandre.

Lodní výlet Pažským zálivemLodní výlet Pažským zálivem

Celodenní výlet z města Pag (z Novalji 25 km) s fishpiknikem a koupáním z lodi.

 

  

 

 

Výlet člunem z města Pag

Zapůjčení člunu na Pagu

Na ostrově Pag si můžete zapůjčit malý motorový člun, který si budete řídit sami. Člunem se dostanete do míst s mnoha krásnými přírodními plážemi v Pažském zálivu. Užijete si celý den s maximálním soukromím. Jen pro držitele kapitánského průkazu!

 

 

Výstup na Sv. VidVýstup na Sv. Vid

Na nejvyšší místo chorvatského ostrova Pag - Sv. Vid můžete vystoupit s našim delegátem v brzkých ranních hodinách a zažijete překrásný východ slunce na vrcholu. Výstup na vrchol můžete podniknout i samostatně, přečtěte si jak se dostat na Sv. Vid.

  

 

PlanjkaPísečná pláž Planjka, Stará Novalja

Tato písečná pláž je vhodná i pro nejmenší děti. Nachází se ve Staré Novalji, jen 2 km od Novalji. Písek na „bábovičky“, skluzavka zdarma, půjčovna kajaků a šlapadel, restaurace na pláži, parkoviště...

 

  

Čista plažaČista plaža

Tato krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je 7 km od Novalji. Je vhodná i pro nejmenší děti. Nejsou tam domy k ubytování. Na tuto písečnou pláž je značená odbočka ze silnice mezi Kolanem a Novaljou. Velkou výhodou je pozvolný vstup do moře, občerstvení přímo u pláže, půjčovna šlapadel a parkoviště.

   

 

Pag BošanaPláže Bošana

Do města Pag je to z Novalji 25 km. Ve městě Pag odbočíte podle ukazatele Bošana a po 4 km se dostanete ke krásným oblázkovým plážím.

 

 

 

Pláž BeritnicaPláž Ručica, Metajna

Oblázková pláž Ručica je ukryta za letoviskem Metajna, 12 km od Novalji. Na začátku Metajny odbočíte vlevo. Po křivolaké úzké cestě projedete vesnicí a po dalších 500 m přijedete na parkoviště ke stylové restauraci. Na pláž je to 50 m. Po půlhodinové procházce mezi zajímavými skalami se dostanete k další krásné pláži - pláž Beritnica na fotografii.

 

Pláž Ručica

Pláž Zrće

Na známou pláž Zrće je to z Novalji 3 km. Dostanete se tam značenou odbočkou ze silnice mezi Novaljou a Kolanem. Pláž z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře, se nachází v areálu, kde jsou restaurace, bary, tobogán, půjčovna vodních skútrů a šlapadel, plážový volejbal a v noci diskotéka (červenec, srpen).

  

Vodní lyžování ZrćeVodní lyžování na pláži Zrće

Z Novalji 3 km. Lanová dráha pro vodní lyžování (wakeboarding) se nachází 500 m od pláže Zrče (odbočka u benzínové čerpací stanice).

 

 

   

Pláž CaskaPláž Caska

Tato písčitooblázková pláž je 3 km od Novalji. Má pozvolný vstup do moře, k dispozici tu jsou dvě restaurace.

 

 

 

Staleté olivovníky LunStaleté olivovníky Lun a Tovarnele

Z Novalji do Lunu na severozápadním konci ostrova je to 26 km. Můžete zde vidět stovky těchto olivovníků, rostoucích mezi kameny. Jsou často znetvořené větrem a solí, ale stále zelené. Všechny jejich objemné kmeny jsou zkroucené tím, že se točí jedním směrem za sluncem.

 

 

 

Kromě míst na ostrově Pag můžete navštívit tyto národní parky a přírodní zajímavosti: